BIO KOMBINOVANÁ BEDÝNKA velká 7,5kg

BIO KOMBINOVANÁ BEDÝNKA velká 7,5kg
Cena:
629,00 Kč
Bez daně: 546,96 Kč

Dostupnost: Na objednávku, dostupné do 1-2 týdnů

Množství:

O produktu

BIO kombinovaná bedýnka má každý týden jiný sezónní obsah. Složení bio kombinované bedýnky: cca 50% zeleniny a 50% ovoce.

Obsahuje např. mrkev, celer, petržel, brambory, květák, brokolici, papriky, rajčata, zelenou listovou zeleninu (ledový salát, řapíkatý celer, mangold nebo rukolu), okurky, dýně Hokaido apod. Z ovoce potom hlavně místní bio ovoce jako "švestičky ze zahrádky", broskve, meruňky, třešně, bobule jako je hrozno, rybíz, maliny, ostružiny apod.

Složení se liší dle ročního období. Hmotnost 7,5 kg.

Kdy objednat?

Bio ovoce a zeleninu je třeba objednat do pátku pro odeslání ve středu. Tedy ideálně 5 dní dopředu.

Objednáte-li později, zásilka nemusí být kompletní a nebo odešleme až další středu. Vše je na domluvě, proto nám neváhejte napsat do poznámky u objednávky, do e-mailu nebo zavolat.

Kdy odesíláme?

Odesíláme každý týden ve středu. Vše vždy čerstvé, právě dovezené hlavně českých ekofarem a ze zahraničí (v závislosti na ročním období). Dbáme na kvalitu a čerstvost, proto skladové zásoby bio ovoce a bio zeleniny nedržíme.

Jaká je doprava?

Bio ovoce a bio zeleninu zasíláme prostřednictvím PPL, lahodná zásilka je u Vás doma hned druhý den (ve čtvrtek).

Je-li to možné, vždy upřednostňujte osobní odběr. např. brokolice, saláty apod. jsou více svěží než když se přepravují.

Jak probíhá balení?

Naše ovoce a zelenina je certifikovaná 100% BIO, není stříkaná v žádném stadiu svého pěstování, růstu, ani přepravy. Proto nevydrží tak dlouho, jako konveční zelenina a ovoce. Je to známka její čerstvosti a skutečné BIO kvality. Odesíláme vždy v perfektním stavu, přepravou může dojít k ovadnutí apod. 

Bio ovoce a zeleninu nebalíme do plastových obalů - pouze do kartonů a papíru, v případě potřeby do sáčku s trochou vodou z reverzní osmózy. Takové balení zabraňuje zapařování zeleniny a ovoce. Při osobním odběru dostanete zeleninu a ovoce v krásné dřevěné bedýnce.

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?