BIO ZELENINOVÁ BEDÝNKA pro celou rodinu 10kg

BIO ZELENINOVÁ BEDÝNKA pro celou rodinu 10kg
Cena:
839,00 Kč
Bez daně: 729,57 Kč

Dostupnost: Na objednávku, dostupné do 1-2 týdnů

Množství:

O produktu

BIO zeleninová bedýnka má každý týden jiný sezónní obsah. Složení bio bedýnky: cca 90% zeleniny a 10% ovoce.

Obsahuje např. mrkev, celer, petržel, brambory, květák, brokolici, papriky, rajčata, zelenou listovou zeleninu (ledový salát, řapíkatý celer, mangold nebo rukolu), okurky apod.

Bedýnka je doplněna ovocem z české bio produkce - jablka, hrušky, meruňky, švestičky "ze zahrádky", broskve, bobule jako je hrozno, rybíz, maliny, ostružiny apod.

Hmotnost: 10 kg

Kdy objednat?

Bio ovoce a zeleninu je třeba objednat do pátku pro odeslání ve středu. Tedy ideálně 5 dní dopředu.

Objednáte-li později, zásilka nemusí být kompletní a nebo odešleme až další středu. Vše je na domluvě, proto nám neváhejte napsat do poznámky u objednávky, do e-mailu nebo zavolat.

Kdy odesíláme?

Odesíláme každý týden ve středu. Vše vždy čerstvé, právě dovezené hlavně českých ekofarem a ze zahraničí (v závislosti na ročním období). Dbáme na kvalitu a čerstvost, proto skladové zásoby bio ovoce a bio zeleniny nedržíme.

Jaká je doprava?

Bio ovoce a bio zeleninu zasíláme prostřednictvím PPL, lahodná zásilka je u Vás doma hned druhý den (ve čtvrtek).

Je-li to možné, vždy upřednostňujte osobní odběr. např. brokolice, saláty apod. jsou více svěží než když se přepravují.

Jak probíhá balení?

Naše ovoce a zelenina je certifikovaná 100% BIO, není stříkaná v žádném stadiu svého pěstování, růstu, ani přepravy. Proto nevydrží tak dlouho, jako konveční zelenina a ovoce. Je to známka její čerstvosti a skutečné BIO kvality. Odesíláme vždy v perfektním stavu, přepravou může dojít k ovadnutí apod. 

Bio ovoce a zeleninu nebalíme do plastových obalů - pouze do kartonů a papíru, v případě potřeby do sáčku s trochou vodou z reverzní osmózy. Takové balení zabraňuje zapařování zeleniny a ovoce. Při osobním odběru dostanete zeleninu a ovoce v krásné dřevěné bedýnce.

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?