Čerstvý BIO zázvor 200g

Čerstvý BIO zázvor 200g
Cena:
49,00 Kč
Bez daně: 42,61 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Čerstvý BIO zázvor. Skvělý do dezertů, raw hořčice i jako čaj.

200 g

Kdy objednat?

Bio ovoce a zeleninu odesíláme nebo osobně vydáváme každý týden ve středu. Vše vždy čerstvé, právě dovezené hlavně českých ekofarem a ze zahraničí (v závoslosti na ročním období). Dbáme na kvalitu a čerstvost, proto skladové zásoby bio ovoce a bio zeleniny nedržíme.

Objednávku je třeba učinit týden dopředu, tedy do středeční půlnoci.

Objednáte-li později, zásilka nemusí být kompletní a nebo přijde až další středu. Vše je na domluvě, proto nám neváhejte napsat do poznámky u objednávky, do e-mailu nebo zavolat.

 

Jaká je doprava?

Bio ovoce a bio zeleninu zasíláme prostřednictvím PPL, lahodná zásilka je u Vás doma hned druhý den (ve čtvrtek).

U některého bio ovoce a zeleniny upřednostňujte osobní odběr. např. brokolice, saláty apod. jsou svěží než když se přepravují.

Naše ovoce a zelenina je 100% BIO, není stříkaná v žádném stadiu svého pěstování, růstu, ani přepravy. Proto nevydrží tak dlouho, jako konveční zelenina a ovoce. Je to známka její čerstvosti a skutečné BIO kvality. Odesíláme vždy v perfektním stavu, přepravou může dojít k ovadnutí apod. 

Bio ovoce a zeleninu nebalíme do plastových obalů - pouze do kartonů a papíru, v případě potřeby do sáčku s trochou vodou z reverzní osmózy. Takové balení zabraňuje zapařování zeleniny a ovoce.

Štítky

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?