ČOKOLÁDA PLAIN (čistá) 90 G

ČOKOLÁDA PLAIN (čistá)  90 G
Cena:
110,00 Kč
Bez daně: 95,65 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Raw čokoláda plain  - podobná chuti mléčné čokolády. Je v ní uchována chuť tradiční jemné čokolády, které si v tomto případě můžete dopřát dle libosti - bez aditiv, mléčných produktů a rafinovaného cukru. Všechny ingredience jsou z raw surovin. Je vyráběna ručně.

Nepražené kakao je vyráběno z kakaových bobů z bio peruánským farem. Řadí se právem mezi superpotraviny. Kakaové boby obsahují kyselinu olejovou a jednoduché nenasycené tuky, které způsobují zvýšení hladiny HDL, často označovaného jako dobrého cholesterolu, jenž je odváděn z cév a snižuje riziko vzniku srdečně cévních nemocíTuto vlastnost mají však pouze nepražené kakaové boby - pražením se ničí.

Čokoláda ve spojení s raw kešu ořechy nechá vzniknout lahodnosti o krémově křupavé struktuře s lahodnou ořechovou chutí. Dobíjí energii, je vhodná na cesty i jako zdravé mlsání.

Složení: raw kakaové máslo*, raw kokosový cukr*, raw nepražené kakao*, raw kešu ořechy*, vanilkový prášek*, růžová himalájská sůl*, = produkt ekologického zemědělství 

Raw, vegan, gluten-free, bio kvalita

Země původu: ČR

Výrobce: My raw joy

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?