Extra panenský kokosový olej BIO RAW BioPuro 1000 ml ve skle

Extra panenský kokosový olej BIO RAW BioPuro 1000 ml ve skle
Cena:
570,00 Kč
Bez daně: 495,65 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Vysoce kvalitní kokosový olej v bio kvalitě ze Srí Lanky. Bio extra panenský kokosový olej lisovaný za studena mletím ve výhodném balení. 

Z této lahodné novinky jsem skutečně nadšená, jedná se o jeden z nejkvalitnějších kokosáků na Českém a Slovenském trhu a přitom je jako jediný takto kvalitní bio olej balený ve skle! Tleskám.

Vyznačuje se vynikající chutí i vůní. Pro jeho vlastnosti, chuť a vůni je velmi vhodný do živé (raw) kuchyně. Některé kokosové oleje nemají příliš lahodný chuťový dozvuk. Tento kokosový olej ze Srí Lanky je jedním z nejlahodnějších na Českém trhu, s jasnou kokosovou chutí i dozvukem.

Lze použít do živé (do raw stravy obvzvláště doporučuji) i vařené kuchyně i k péči o tělo. 

Trávení kokosového oleje se podobá spíše sacharidům a neukládá se v těle. Dodává organismu energii postupně.

V kosmetice je kokosový olej vhodný především na masáže a promašťování suché pleti. Také je skvělý po opalování a holení, jako ochrana před mrazem a pro zvláčnění pokožky, která je po něm krásně hladká a jemná. Jeho složení je blízké tukům v pokožce, proto je skvěle přijímán a využíván. Panenský kokosový olej je velmi zdravý. Můžete ho použít nejen v kuchyni, ale i na čištění zubů, k dennímu ošetření pleti, do koupele apod.

Panenský kokosový olej, který je za studena vytvořen mletím je "věčný", nekazí se.

Nejznámější jsou jeho antibakteriální účinky. Používá se nejen v kuchyni, ale je vynikající také pro masáže, k přímé péči o pokožku těla i obličeje, do koupele, po opalování, jako zubní olej nebo i jako zdravý lubrikant. Je lehce stravitelný a pozitivně stimuluje organismus. Podporuje vstřebávání dalších látek, kterých ve vařené stravě může být nedostatek.

Složení: Bio kokosový olej lisovaný za studena, baleno ve skle

Obsah: 1 000 ml

Země původu: Srí Lanka

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?