Granola s jablky a para ořechy - bio, raw snídaňová směs 350 g

O produktu

Křupavá raw granola s jablky a para ořechy - snídaňová směs plná chutných a zdravých biopotravin. Základem tohoto dokonale sestaveného jídla je naklíčená pohanka, naklíčená slunečnicová semínka, konopné i lněné semínko a další zdravé potraviny.

Jednotlivé suroviny se suší při nízkých teplotách, které nepřesahují 45 °C.

  • Naklíčená pohanka neobsahuje lepek -  jako jedna z mála obilovin je vhodná pro osoby trpící celiakií. Je významným zdrojem rutinu, který léčí problémy s cévami, hemoroidy i křečovými žilami. Vhodná je také pro psychicky a fyzicky namáhané osoby. Posiluje imunitu a využívá se i při detoxikaci. Důležitým zdrojem zinku, mědi, selenu, manganu a jiných stopových prvků. Z vitaminů jsou v plodech pohanky zastoupeny především vitaminy B1 (thiamin), B2 (riboflavin), niacin, E a C.
  • Naklíčená slunečnicová semena - jsou přirozeným zdrojem mnoha minerálů (vitamíny B, vitamín E, draslík, železo, hořčík, selen, zinek, vápník, fosfor, esenciální kyseliny, vláknina)
  • Konopná semínka - známá pro svůj vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin. Poměr esenciálních Omega-3 a Omega-6 kyselin je blízký poměru v lidském těle, 1 : 3, a zajišťuje správnou funkci metabolismu. Mimo 20 aminokyselin se v konopném semínku nachází také důležité bílkoviny, vláknina, vitamíny, minerály a další.
  • Lněné semínko -  podporuje imunitu, má hojivý účinek na trávící trakt, jako prevence cévních onemocnění, lněný olej zvyšuje peristaltiku střev, pomocný lék při vředové chorobě žaludku a chorobě žaludku a dvanácterníku, při kožních problémech, onemocnění srdce a cév, zvýšené hladině cholesterolu.
  • Para ořechy - mají velmi vysoký obsah mastných kyselin, což jim dodává na tučnosti a sytosti. Jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Snižují LDL cholesterol v krvi a díky vysokému obsahu selenu napomáhají předcházet srdečním chorobám, cirhóze jater a rakovině.

Složení: jablka* 33%, naklíčená slunečnicová semínka, naklíčená pohanka, para ořechny 14%, fíky, banány, kokosová mouka, kokosový cukr, konopné semínko, lněné semínko, psyllium, skořice - všechny suroviny v produktu jsou v bio kvalitě

Použití: podávat s rostlinným, či ořechovým mlékem, s biojogurtem, šťávami nebo smoothies - rychlá, chutná a zdravá svačina

Výživové údaje na 100 g:

 Energetická hodnota 1211,9 kJ / 289,7 kcal
 Tuky: 
   z toho nasycené mastné kyseliny

 

19,1 g

3,9 g

Sacharidy: 
 

 z toho cukry

26,5 g

8,6 g

Vláknina 8 g
Bílkoviny 8,5 g
Sůl 0,014 g


Bioprodukt - produkt kontrolovaného ekologického zemědělství, ověřeno certifikátemBez lepku - výrobek neobsahuje lepekBez cukru - bez přidaného cukruVegan - 100% rostlinný výrobek, neobsahuje žádné živočišné složky

  • bio, vegan, bez lepku, bez laktózy, neobsahuje geneticky modifikované plodiny a třtinový cukr
  • Alergeny: Výrobek může obsahovat stopy ořechů a sezamových semínek.

Hmotnost: 350 g

Výrobce: Golden Apple 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?