Gurmánská živá strava - Růžena a Andreas Wegenerovi

Gurmánská živá strava - Růžena a Andreas Wegenerovi
Gurmánská živá strava - Růžena a Andreas Wegenerovi Gurmánská živá strava - Růžena a Andreas Wegenerovi
Cena:
499,00 Kč
Bez daně: 433,91 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Krásná kuchařka živé stravy napsaná s lehkostí. Obsahuje lahodné recepty, krásné fotografie a gurmánský požitek nejen pro chuťové pohárky, ale i pro oko a duši.

Kniha mě skutečně příjemně překvapila - recepty, fotografiemi i texty. Oba palce nahoru ;) 

Jak si vybrat knihu v e-shopu? Podívejte se na video a uvidíte:

NOVÉ GURMÁNSKÉ RECEPTY

Záměrem knihy je poskytnout praktickou možnost vyzkoušet chutnost, rafinovanost a blahodárné účinky syrové stravy v běžném životě. Ukazuje širokou paletu receptů, které vás budou doprovázet ve všech ročních obdobích. Najdete zde recepty pro začátečníky i pro pokročilé, a proto nikdo nepřijde zkrátka.

Kniha obsahuje více jak 150 receptů. Zajímá Vás ukázka z knihy? Chcete znát její obsah a vidět část knihy online právě teď?

Klikněte ZDE a podívejte se na UKÁZKU Z KNIHY ZDARMA.

Autoři o knize říkají: Naším největším úspěchem je každý z vás, který díky našim receptům zakusí alespoň mírnou změnu k lepšímu ve svém zdravotním stavu nebo alespoň v pocitu ze života.“ Růžena a Andreas

 Kniha se pyšní zejména gurmánskými recepty, které jsou vhodné pro ty příznivce živé stravy, kteří živou stravu vnímají volně, radostně a bez omezení.

Autory knihy jsou Růžena a Andreas Wegenerovi, kteří žijí v Německu. Knihu napsali exkluzivně v českém jazyce pouze pro český trh. Díky více rozvinutému RAW trhu v Německu a díky rozhledu, který na tomto trhu oba autoři mají, se k nám tak dostávají recepty nové, svěží a gurmánské.

Přeji Vám lahodné čtení ;), Klára

 

Formát: oříznutá A4

Vazba: šitá vazba V4 na křídové papíře

Počet stran: 240 stran

Rok vydání: listopad 2014
 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?