Himalájská krystalická sůl jedlá diamantová mletá 200 g

Himalájská krystalická sůl jedlá diamantová mletá 200 g
Cena:
36,00 Kč
Bez daně: 31,30 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Himálajská krystalická diamantová sůl má ze všech himálajských solí největší očistný vliv na lidský organismus. Předností soli je krystalická struktura nikoliv kamenná. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné.

Vhodná i při očistných kůrách pro nižší obsah minerálních látek.

Himálajská diamantová krystalická sůl ja ručně těžena, omývána a sušena na slunci. 

Zdá se, že příroda vše naplánovala dopředu. Vypadá to, že v Himalájích, právě pod střechou světa, připravila doly soli, které byly ponechány bez doteku po milióny let.

Lidstvu je již dlouho známá léčba zdravotních problémů solí. Už více než 3000 let se v Asii používala k léčení pro svoji schopnost ničit cizorodé látky v těle.

Sůl je z vybraných čistých krystalů, což jí zajišťuje nejvyšší bioenergetickou hodnotu. Toto řadí diamantovou sůl Cereus mezi nejvzácnější stolní sole. Jen asi 10% vytěžené soli je vybrán pravidelnými analýzami jako nejlepší kvalita vhodná na jídelní stůl. 

 

Použití kvalitní Himalájské diamantové krystalické soli

Jako zdravá náhrada stolní soli. Lze ji použít i do koupele, pro pročištění nosních dutin, doporučována pro očistné kůry.

 

Složení:

kamenná sůl v ryze panenské podobě 

bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti

 

Hmotnost 200 g

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?