Kakaový nepražený prášek BIO RAW 150 g Lifefood

Kakaový nepražený prášek BIO RAW  150 g Lifefood
Kakaový nepražený prášek BIO RAW  150 g Lifefood Kakaový nepražený prášek BIO RAW  150 g Lifefood Kakaový nepražený prášek BIO RAW  150 g Lifefood
Cena:
179,00 Kč
Bez daně: 155,65 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Pokrm bohů. Pravé kakao z nepražených bobů ve své skutečné podobě, takhle chutná a voní skutečná čokoláda. 

Odtučněný kakaový prášek s obsahem tuku 15 - 20 % při výrobě neprochází tepelnou úpravou a je tudíž plný živin a energie. Se svou výraznou chutí najde uplatnění především při výrobě čokoládových zákusků a nápojů. Tento „pokrm bohů“ je po tisíciletí milován nejen díky své dokonalé chuti, ale i díky bohatství nutričních látek. Zdraví a štěstí chodí s kakaem!

Kakao (Theobroma cacao) je považováno za jednu z nutričně nejbohatších rostlin planety díky obsahu antioxidantu, vitamínu a minerálu, které v nepražené "raw" podobě zustávají na vysokých hodnotách. Prášek se vyrábí jemným mletím odlisované masy, která vzniká po extrakci kakaového másla z kakaové hmoty (rozdrcených bobů). To vše při podmínkách do 45 °C, aby se zabránilo ztrátě nebo poškození živin.

Kakaový prášek je ideální ingrediencí pro všechny druhy dezertů a cukrovinek, vhodný do koktejlů a smoothies, s kakaovým máslem jej lze použít na výrobu vlastní domácí "raw" čokolády. 

 

Složení: kakaový prášek nepražený BIO (100%)

Hmotnost: 150 g

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?