Klíčivý mix bio 120g - semínka k nakličování

Klíčivý mix bio 120g - semínka k nakličování
Cena:
72,00 Kč
Bez daně: 62,61 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Klíčivý mix – magický drahocenný zázrak, plný síly a osvěžení.

Skvěle chutnající klíčivý mix se skládá z alfalfa, žluté hořčice a pískavice (řecké seno).

SONNENTOR pro nás šetrně připravil a zabalil všechna klasická semínka k nakličování. Tím můžete již po několika dnech sklízet a vychutnávat výhonky plné síly.

Semínka namočit
na 6 až 8 hodin do vody, opláchnout a dát do čisté nakličovací nádoby. Nakličujte 2 dny ve tmě a poté 2-4 dni na světle. 2x denně dobře proplachujte v čisté vodě. Klíčky nevystavujte vysokým teplotám (nejlépe 20 °C), přílišnému vlhku ani přímému slunci.

Jak na klíčení? Podívejte se na Lahodné video:Doporučuji výhonky by co možná nejdříve zkonzumovat nebo přechovávat nanejvýš dva či tři dny v lednici – jinak zhořknou. Jsou ale tak výborné, že tak dlouho stejně nevydrží.

 

Složení: alfalfa bio, hořčice žlutá bio, pískavice řecké seno bio

 

Více o klíčení se můžete dozvědět např. v knize od legendy živé stravy Ann Wigmore: Klíčení rostlin: Jak pěstovat naklíčená semena pro váš jídelníček

 

Klíčky jsou velmi výživné a chutné. Dají se jednoduše nakličovat (i bez nakličovacích misek) a jsou vynikající jako chutné mlsání i běžná součást jídelníčku.

 

Klíčky můžete klíčit např. ve skleněné nakličovací nádobě od Sonnentoru, v nakličovadle a nebo jen tak v sítku či na vatě.

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?