Raw DETOX - Judita Wignall

Raw DETOX - Judita Wignall
Raw DETOX - Judita Wignall
Cena:
382,00 Kč
Bez daně: 332,17 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Kniha Raw Detox od autorky bestsellerů Živá kuchyně, cesta ke zdraví a Živá kuchyně snadno a rychle, není v žádném případě příručka na hubnutí. Detox je skvělá cesta, jak začít s hubnutím, protože někdy naše tělo dietám odolává jednoduše proto, že je plné toxinů. Ztrátu váhy berte jako bonus a soustřeďte se na to, abyste jedli kvalitní potraviny plné živin.

Ať už potřebujete jen jednodenní nebo dvoudenní očistu po přebytečném příjmu potravy o svátcích, nebo chcete zkusit měsíční restart celého těla, tahle kniha obsahuje až 100 chutných receptů , které vám pomohou získat více energie a po kterých se budete cítit a vypadat skvěle. Pojďme se ke svému lepšímu a zdravějšímu já prokousat, prožvýkat i prochroupat pomocí originálních a lákavých receptů a návodu na detoxikaci těla živou stravou.

Autorka knihy Judita Wignall je zdravotní koučka, pracující podle intergrační výživové metody, a kuchařka živé stravy s certifikací od Living Light Culinary Institute v USA. Poté, co před osmi lety přešla na živou stravu, prožila radikální změnu svého zdravotního stavu , a to podnítilo její vášeň pomoci ostatním, aby převzali kontrolu nad svým zdravím.

 "I když mám půsty na šťávách moc ráda, pro někoho mohou být příliš extrémní. V této knize chci popsat způsob, při kterém si můžete užít prospěšné učinky šťávového půstu, a přitom se dál běžně stravovat. Nevím jak vy, ale já jím hrozně ráda - a skvělá zpráva je, že zatímco svému tělu pomáháte pročistit se a znovu nastartovat, můžete si užívat lahodnou živou stravu." Judita Wignall

Uvnitř knihy najdete: 

  • více než 100 receptů, které pomohou vašemu imunitnímu systému, trávení a dalším tělesným funkcím
  • rady, jak si vybavit kuchyň a připravit se na detox pomocí raw stravy
  • nákupní seznamy
  • denní stravovací plány
  • rady pro raw životní styl

 

Počet stran: 176

Vazba: brožovaná, celobarevné na křídě, barevné fotografie

Rok vydání: 2015

 

 

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?