Victoria Boutenko: 12 kroků k syrové stravě

Victoria Boutenko: 12 kroků k syrové stravě
Cena:
199,00 Kč
Bez daně: 173,04 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Toto je kniha, která mě osobně velmi inspirovala k tomu, abych přešel na syrovou stravu. Jsem Victorii za tuto knihu nesmírně vděčný. Inspiroval mě osobní příběh její a celé její rodiny - po přechodu na živou stravu se okamžitě (během pár dní) zlepšilo jejich zdraví (astma, cukrovka, obezita...), měli mnohem víc energie a cítili se prostě báječně.

A to je to, co chci, a co už zažívám teď - mým záměrem a mým stavem je, že se cítím skvěle za všech okolností :) Jsem také nesmírně rád sám sobě, že jsem si toto nastavení umožnil :) Příběh mého přechodu k vitariánství a první rok popisuju v článku na svém blogu: Úžasný rok na živé stravě.

Tak třeba vás tato kniha nebo můj osobní příběh také inspiruje :)

V tomto přepracovaném vydání vysoce oceňované knihy Dvanáct kroků k syrové stravě uvádí autorka Victoria Boutenková mnohé výhody čerstvé stravy oproti vařenému jídlu. Vychází z nejnovějšího vědeckého výzkumu, vyvádí čtenáře ze „ závislosti na vařené stravě“ a provází ho fyzickou, psychologickou a duchovní fází životního stylu založeného na syrové stravě. Boutenková se také zabývá praktickými aspekty, poskytuje užitečné rady a nabízí různé strategie usnadňující přechod na nový, zdravější, způsob života. Kniha Boutenkové obsahuje řadu odborných znalostí a je psána poutavým stylem, což z ní činí užitečnou pomůcku jak pro lidi, kteří již dlouho žijí na syrové stravě, tak i pro ty, kteří se teprve o zdravý životní styl začínají zajímat. „Skvělá kniha plná užitečných informací pro všechny, kdo usilují o hlubší pochopení vztahů mezi nutričními faktory a optimálním zdravím. Victoria Boutenková si klade správné otázky a zkoumá všechny cesty, které by mohly vést k novým odpovědím. Její závěry jsou pozoruhodné, často i překvapivé a v každém případě vždy vnášejí do problematiky jasno.“
Rok vydání: 2011
Počet stran: 272

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?