Živá strava. Liečenie čerstvou stravou - MUDr. Kristine Nolfiová

Živá strava. Liečenie čerstvou stravou - MUDr. Kristine Nolfiová
Cena:
248,00 Kč
Bez daně: 215,65 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Nová kniha slovenské lékařky MUDr. Kristine Nolfiové dává do souvislosti se zdravím (tělesným i duševním) člověka nejen čerstvou, živou, stravu, ale také souvislosti jako je zdraví půdy, na které je tato strava pěstovaná. Dále další faktory, jako je psychohygiena (meditace), odpočinek, vydatný spánek a pohyb na čerstvém vzduchu. 

Autorka vlastní institut zdraví v Humlegaardenu, kde se její klienti úspěšně uzdravují z vážných civilizačních chorob. Sama autorka se díky živé (raw) stravě uzdravila z rakoviny a tak je její pohled nejen naplnění vášní a vizí, ale také mnohými souvislostmi a znalostmi. Kniha se Vám zkrátka bude skvěle číst a naplní Vás optimismem a vědomostmi. Skvělé také je, že ve svém institutu prakticky vzdělává svoje kolegy-lékaře a ukazuje jim, že živá strava je nejen zcela přirozená strava, která tu byla od prvopočátku lidstva, ale také že není žádným extrémním způsobem výživy nebo léčby. Naopak je vysoce účinná a člověka navíc nijak neomezuje jako konveční léčba (např. ozařování, operace, vedlejší účinky léků a další nepřirozené zásahy).

Knihu doporučuji spíše začátečníkům a zájemcům o zdravý životní styl a alternativní uzdravování. Dlouholetí vitariáni-vegani zase naopak odfiltrují informace o jedení syrového mléka nebo syrových obilnin. Autorka syrové mléko doporučuje z toho důvodu, že je levnější než syrové ořechy, Pokud tedy jíte syrové ořechy, mléko je v jídelníčku nadbytečné.

Autorka věří, že je možné opět vybudovat zcela zdravé národy a tato její (až naivní) víra činí její přístup ojedinělým. V knize "Živá strava: Liečenie čerstvou stravou" totiž jasně ukazuje, že živá strava není nic nového, je to zkrátka zcela přirozená strava, kde zde byla tisíce let. 

Kniha byla přeložena do několika světových jazyků a vzbudila upřímný zájem lidí i médií. Dozvíte se, proč žít zdravý plnohodnotný život a jak.

Počet stran: 192

Rok vydání: 2014

Copywright 2015: Mgr. Klára Hlaváčová

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?