Mandle natural nepasterované 1kg RAW, odrůda Valencia, Španělsko

Mandle natural nepasterované 1kg RAW, odrůda Valencia, Španělsko
Cena:
549,00 Kč
Bez daně: 477,39 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Syrové raw mandle jsou chuťově zřejmě nejlepší mandle, jaké lze ochutnat. Jsou velmi sladké a v této odrůdě je poměrně těžké nalézt hořkou mandli. Mají velká jádra.

Odrůda Valencia, země původu Španělsko.

Doporučuji mandle namočit na cca 12 hodin a posléze usušit. Získáte z lahodných mandlí o to více - jak chuťově, tak i aktivováním růstových inhibitorů. Mandle navíc nabobtnají a jsou ještě větší a vy jich tak spotřebujete méně.

Mandle jsou známé ořechy, ale někteří neznají jejich plný potenciál. Samostatně či v ovocně ořechových směsích jsou výborné. Stejně tak z nich lze vyrobit ořechové mléko nebo dokonce sýr. Ten získáme tak, že rozmixujeme přes noc namočené oloupané mandle s vodou, přecedíme tekutinu (mandlové mléko) přes utěrku a vzniklou hmotu smícháme s česnekem, olivovým olejem, citrónem a bylinkami dle chuti.

Mandle jsou prospěšné nejen našemu mlsnému jazýčku, ale i našemu zdraví. Jsou plné minerálů, především draslíku, zinku, železa, vápníku a hořčíku a najdeme v nich i vitamíny (E, vit. skupiny B.), nenasycené mastné kyseliny, vlákninu a bílkovinyPosilují vlasy a nehty a zkrášlují pleť. Chrání naše srdce a cévy.

Balení: 1 kg, vážené

Země původu: Španělsko

Mandle nejsou v oficiální bio kvalitě. Mandle jsou velké a mimořádně chutné. Jsou bez chemických a konzervačních látek.

Distributor: Lahodnosti.cz

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?