Medvědí česnek s dýňovým semínkem BIO RAW 130g (pesto)

O produktu

Jemnější varianta pesta s medvědím česnekem Vás okouzlí jedinečnou chutí. Tohle pesto nemá chybu!

Je vynikající do raw špaget na všechny způsoby, jako pomazánka na raw chléb či krekry, do salátů, polévek, do omáček a všude tam, kam byste použili česnek. Unikátní raw pesto ze Slovinska v raw a bio kvalitě obsahuje listy medvědího česneku a dýňové semínko s panenským olivovým olejem.

Slovinský medvědí česnek patří chuťově i svojí čistotou k nejlepším v Evropě. Roste v přírodě divoce a slovinský výrobce Azimut Vester ho se spolupracovníky sbírá na místech, kde je čisté ovzduší, v prostředí, které není poznamenáno průmyslem ani zemědělskou produkcí. 

Pesto z divokého medvědího česneku je nejen lahodné, ale potěší i Vás jeho účinky na tělo. Divoký medvědí česnek je planě rostoucí plodina o níž se v legendách praví, že ho jedí medvědi z jara jako první lístky, které se v přírodě objevují. Doplní živiny a navíc tělo očistí po zimě. Proto se medvědí česnek jmenuje medvědí. :) Česnek roste brzy na jaře na vlhkých místech a obsahuje obrovské množství vitamínů, minerálů a esenciálních látek.

Pokud nemáte chuť na procházkách hledat čistý medvědí česnek, ale máte chuť na pesto z něj, tato lahvička s pestem Vám udělá skutečnou radost. 

I jednoduché složení pesta Vás okouzlí: 

Listy česneku medvědího bio 54%, dýňová semínka bio, panenský olivový olej bio, himalájská sůl, panenský slunečnicový olej bio

Hmotnost: 130g

Výrobce: Azimut Vester, Slovinsko

Země původuSlovinsko 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?