Naklíčené ovesné vločky BIO RAW 250g • Lahodnosti - vše pro živou (raw) stravu na jednom místě

Naklíčené ovesné vločky BIO RAW 250g

Naklíčené ovesné vločky BIO RAW 250g
Naklíčené ovesné vločky BIO RAW 250g
Cena:
119,00 Kč
Bez daně: 103,48 Kč

Dostupnost: Doručíme do 5ti dnů

Množství:

O produktu

Úžasná novinka, kterou si zamilujete nejen v živé kuchyni. Skvěle se hodí do všech chlebů, krekrů, sušenek a tyčinek, kaší i dezertů. 

Ovesné naklíčené vločky v raw a bio kvalitě jsou jemné, nadýchané a skvěle se s nimi tvoří jednotlivé pokrmy.

Naklíčené ovesné vločky v bio a raw kvalitě jsou aktivované čistou vodou a poté usušené do 40°C. Takto udělané raw vločky jsou plné kminerálů, vitamíny, živých enzymů a dalších prospěšných látek.

Jak se vyrábí?

Vodou aktivované, naklíčené raw ovesné vločky z  odrůdy bio ovsa nahého se pro zachování nutričních hodnot suší při maximální teplotě 40 stupňů. Máčení a proplachování zrna čistou vodou odstraní enzymatické inhibitory a zrno začne klíčit tak, jako kdybyste ho klíčili sami doma.

Při klíčení se všechny živiny v zrnu začnou štěpit na jednodušší složky: bílkoviny se rozkládají na aminokyseliny, složité škroby a tuky na jednodušší uhlovodany

Když rostlina začne růst zmnohonásobí svůj nutriční koeficient, aby byla schopná vyrůst do své velikosti. Proto je jídlo s takto naklíčenými a aktivovanými ovesnými vločkami plné vitamínů, minerálů a bílkovin.

Skvěle chutnají v raw chlebu s Irským mechem nebo jako hlavní součást ovesných kaší a smoothie. 

Tyto ovesné naklíčení vločky v bio a raw kvalitě vyrábí a dodává anglická firma, která je specialistou na raw pasty, másla, oleje a jiné raw produkty. Jejich výrobky jsou vysoce kvalitní a nesou punc anglické kvality a preciznosti. Jelikož jsou specialisté na raw stravu, svoje výrobky suší na teplotu nižší než je 40°C. Takové sušení trvá sice déle, ale je jisté, že nepřesahuje teplotu 42°C nebo dokonce 45°C. Užijete si je.

Složení: bio naklíčené ovesné vločky raw

Nutriční hodnoty: Proteiny: 17g, tuky: 7g, karbohydráty: 66g, cukry: 0g, cholesterol: 0mg, vláknina: 11g, sodium: 2mg, železo: 4.7mg, zinek: 4mg.

Hmotnost: 250g

Země původu: Rumunsko

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?