Keramický odkapávací tácek na dvě skleněná nakličovadla (bílý)

Keramický odkapávací tácek na dvě skleněná nakličovadla (bílý)
Keramický odkapávací tácek na dvě skleněná nakličovadla (bílý) Keramický odkapávací tácek na dvě skleněná nakličovadla (bílý)
Cena:
550,00 Kč
Bez daně: 454,55 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Novinka na Českém trhu.

Krásný praktický odkapávací tácek, na který umístíte dvě skleněná nakličovadla se sítkem a stojan. 

Tácek je keramický, bílý.

Klíčení je tak ještě snadnější a designově propracovanější. Hodí se do kuchyně jako krásně vypadající doplněk, ve kterém si naklíčíte svoje zdravé a lahodné bio klíčky.

Semínka nasypeme do skleněného nakličovadla se sítkem a zalijeme vodou. Na sklenici našroubujeme sítko a semínka necháme 8-12 hodin ve vodě. Poté vodu slijeme a nakličovadlo postavíme do stojánku, jako je na obrázku. Pod stojan použijeme odkapávací keramický tácek. Proplachujeme 2x - 3x denně. 

Semínka jsou úžasně křupavá a čerstvá a díky tomu, že "dýchají" a nestojí ve vodě, jsou chutná a krásně voní. Klíčky jsou velmi výživné a chutné. Dají se jednoduše nakličovat a jsou vynikající jako chutné mlsání i zpestření jídelníčku.

Nakličovadla, odkapávací stojany i keramické tácky jsou vyrobená v Rakousku. Kvalita a dokonalé zpracovnání je velkou přidanou hodnotou tohoto klíčícího setu, stejně tak jako materiál. Sklo je zkrátka (nejen) pro klíčení tím nejlepším (a nejzdravějším) materiálem. 

Ve skleněném nakličovadle lze samozřejmě klíčit i bez stojánku a odkapávacího tácku. Nakličovadlo můžeme natočit směrem dolů na kuchyňském odkapávači, nad táckem apod. Dosud odkapávací stojánky a tácky nebylo možné v České republice zakoupit. 

Jsem nadšená, že nyní je klíčení ještě snazší a propracovanější. To nejlepší pro Vaše semínka k nakličování.

Jak klíčit semínka?

Více se dozvíte např. v knize od Ann Wigmore: klíčení rostlin: Jak pěstovat naklíčená semena pro Vás jídelníček.

Cena keramického tácku za 1 kus.

Země výroby: Rakousko

Jak tácek na dvě skleněná nakličovadla skutečně vypadá? Podívejte se na Lahodné video:

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?