Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá

Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá
Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá Sušička Sedona Combo s časovačem - 9 táců černá
Cena:
14 990,00 Kč
Bez daně: 12 388,43 Kč

Dostupnost: Doručíme do 5ti dnů

Množství:

O produktu

Skoro profesionální sušička Sedona Combo vám v živé kuchyni poslouží úžasně. Je vybavená mnoha vychytávkami, které si oblíbíte. Pokud váháte mezi sušičkami Sedona a Excalibur, tak vězte, že s oběma uděláte skvělý nákup a lahodná jídla. Volba mezi těmito sušičkami je spíše záležitostí osobního vkusu a preferencí.

Jaká je Sedona Combo?

Sušička čerstvých potravin Sedona Combo je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře. Všechny tyto vychytávky se doplňují a přinášejí nesrovnatelnou možnost kontroly a nejtiššího provozu.

Sušička Sedona Combo je skutečně poměrně tichá, i když o nejtišší sušičku na trhu se nejedná. Do běžného domácího provozu je však zcela v pohodě a nebude Vám vadit puštěná ani v noci, pokud nespíte přímo v kuchyni. :)  

S revolučním dvoustupňovým sekvenčním nastavením teploty a času (TST) je ovládání ještě dokonalejší. Toto nastavení umožňuje spustit sušičku Sedona Combo s úvodní vyšší teplotou a následně ji automaticky snížit až do konce procesu řízeného sušení. Automatické nastavení TST umožňuje zkrátit čas sušení, přičemž podle výrobce zcela zachovává obsah vzácných enzymů. Pokud s tímto typem sušení ladíte, budete nadšení.

Některé ovoce a zelenina s vyšším obsahem vody podle výrobce vyžadují vyšší úvodní teplotu, která zabrání fermentaci. Díky vysokému obsahu vody roste vnitřní teplota surovin velmi pomalu. Začátek sušení při vyšší teplotě po dobu prvních dvou hodin neničí vzácné výživné látky v potravinách, pokud následně dojde ke snížení teploty až do konce celého procesu sušení. Dříve bylo třeba si nastavit „budík“, který vám připomněl, že je třeba teplotu snížit, avšak nyní s TST se tento „otravný“ krok provede automaticky sám. Samozřejmě k fermentaci nedochází tak rychle, takže tato funkce vám pomůže hlavně proto, protože tím zkrátíte dobu sušení. V některých případech i o hodiny. 

Každopádně můžete se sušičkou Sedona Combo hodit starosti s hlídáním času za hlavu.

Parametry:

 • Mikroprocesorem řízený celoplošný digitální display
 • TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času
 • Dva ventilátory
 • Skleněná průhledná dvířka
 • Vnitřní LED display
 • BPA Free - tělo přístroje ani tácy neobsahují Bisfenol A
 • Tác na odkapávání a zbytky potravin – usnadňuje čištění
 • Tác pro rozdělení na dvoukomorový prostor
 • Velmi tichý provoz
 • 5-ti letá záruka 

Sedona Combo přináší pokročilé řešení pro sušení potravin. Nabízí všechny možnosti, jak proces sušení maximálně zjednodušit a usnadnit. Časovač sušičky Sedona Combo lze nastavit nejdéle na 99 hodin v šetrném (RAW) módu nebo urychlit (FAST) sušení s technologií TST.
 

Skutečně skvělá funkce Sedony:
Sušička Sedona Combo je vybavena dvěma nezávislými topnými mechanismy, které zajišťují plynulejší a rovnoměrnější cirkulaci vzduchu a stejnoměrné sušení potravin. Sedona Combo vám umožní sušit malá i velká množství. Lze najednou sušit až 9 táců ovoce a zeleniny nebo rozdělit přístroj přepážkou na dvě komory se 4-mi tácy pro menší dávky vašich oblíbených sušených potravin.

Sedona vám umožní pohodlně sledovat sušené potraviny přes tvrzené sklo dvířek.
Se sušičkou Sedona Combo si můžete být jisti, že nastavená teplota odpovídá teplotě uvnitř, protože její úroveň hlídá spolehlivá elektronika.


 

Vylepšení sušičky Sedona Combo:

 • Zdokonalený design sušících táců. (Jsou jednodílné – nikoli z více kusů, což usnadňuje čištění a umožňuje lepší proudění vzduchu.)
 • Součástí dodávky je odkapávací tác. (Zachytí veškeré případné kapky nebo kousky ze sušených potravin, což výrazně usnadní čištění.)
 • Nerezové madlo otevírání dvířek. Povýší design přístroje ve vaší kuchyni.
 • Funkce TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času. (Rychlejší sušení  při vyšší teplotě v úvodu, kdy potraviny obsahují více vody, s následným automatickým snížením teploty pro šetrné dosušení a zachování všech enzymů.)
 • Vylepšené proudění vzduchu. (Ventilátory rozhánějí vzduch v sušičce rovnoměrněji pro plynulejší a dokonalejší sušení po celé ploše táců.)


Součástí balení je:
1 x hlavní jednotka
9 x BPA Free plastových otevřených táců
1 x BPA Free plastový uzavřený tác (oddělovač komor)
1 x BPA Free odkapávací tác
1 x odnímatelný napájecí kabel
1 x český návod

 

Rozměry: (š x h x v): 43 x 51 x 35,5 cm
Plocha tácu: 33 x 38,9 cm
Sušící plocha: 1,155 m2
Hmotnost: 13,6 kg
Naprogramování: funkce "Fast" 
funkce "RAW"
Příkon: 550 W
Prodloužená záruka: 60 měsíců
Nastavitelný termostat: 30°C - 68°C
Napětí: 230 V

Pro ještě více informací se podívejte na video:

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?