Máslo z loupaných evropských mandlí RAW BIO 1 kg (mandlové máslo)

Máslo z loupaných evropských mandlí RAW BIO 1 kg (mandlové máslo)
Cena:
1 299,00 Kč
Bez daně: 1 129,57 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Klasické mandlové máslo lze sehnat již celkem snadno. Ale občas je potřeba máslo bílé barvy a neutrální chuti. Přesně tyto vlastnosti má máslo z loupaných mandlí té nejvyšší kvality od firmy Urs & Rita Hochstrasser. Toto mandlové máslo je skutečně v RAW kvalitě a kvalitou je bez kompromisů. Nepatří mezi nejlevnější, ale věřte, že prvotřídní kvalitou Vám vše vynahradí.


Mandle jsou vynikajícím zdrojem bílkovin, minerálů a vitamínů, především E, B1 a B2. Také jsou plné vápníku a hořčíku, což ocení nejen sportovci. Aby nedocházelo ke ztrátě těchto hodnotných látek, vyrábí se máslo šetrným způsobem z evropských bio mandlí a mandle nejsou v žádném výrobním kroku zahřáty nad 42°C. Působením tepla se mění struktura mastných kyselin i chuť výsledného produktu. Toto máslo, splňující RAW kvalitu, je opravdovou delikatesou.

A jak máslo z mandlí používat? Kromě toho, že ho můžete jíst samotné se hodí pro zjemnění pokrmů, smoothies, kaší, omáček, stejně tak pro efektní dozdobení dezertů.

Mandlové máslo je baleno v plastových nádobách a firma Urs & Rita Hochstrasser se o bezpečnost tohoto balení velmi zajímá. 
Na otázku, zda je mandlové máslo v plastovém kyblíku bezpečné, tedy bez PVC, změkčovadel a Bisfenolu A odpovídají: "Obaly jsme před uvedením dobře prověřili. Nádoba na mandlové máslo je z polypropylenu (PP) a neobsahuje změkčovadla, PVC ani Bisfenol A. Když se podíváme na balení do sklenic, aby bylo možné skenice uzavřít, musí mít ve víčku těsnění, které obsahuje změkčovadla a občas také Bisfenol A. Balení do sklenic s kovovým víčkem a těsněním jsme tedy zavrhli. Firma došla k závěru, že je lepší použít celoplošně nádobu z PP než sklenice s kovovým uzávěrem a těsněním. Navíc panuje takový nešvar, nazývat všechny umělé hmoty jednoduše plastem. Toto označování je ale zavádějící, protože i v plastech jsou velké rozdíly, které by měl každý zákazník znát. Mělo by se mluvit o Pet, PE, PP, nebo PS, PVC, polykarbonátu atd. Polypropylenové kbelíky jsou tedy naprosto bezpečné."

Složení: evropské bio mandle 100%

Hmotnost: 1 kg

Parametry: BIO, RAW

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?