Bio jablečný ocet RAW 750 ml v Demeter kvalitě

Bio jablečný ocet RAW 750 ml v Demeter kvalitě
Cena:
88,00 Kč
Bez daně: 76,52 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Vynikající a kvalitní jablečný ocet v raw a Demeter (bio) kvalitě. Lahodný na saláty a do zeleninových jídel.

Tento jablečný ocet se vyrábí zkvašením moštu čerstvě vylisovaného z bio jablek. Není tedy vyroben z koncentrátu. Pro výrobu byla použita na slunci uzrálá jablka z vyhlášených sadařských oblastí v jižním Německu. Ocet není pasterovaný a je přefiltrovaný a tudíž čirý. Vyniká příjemnou chutí a vůní po jablcích a hodí se nejen k ochucování a konzervování pokrmů, ale také do koupelí, ke kosmetickým účelům a jako základ zdravotního nápoje. 
 

Nápoj z jablečného octa: Dvě lžičky octa a lžičku medu zalijeme v hrnku teplou vodou a popíjíme ráno nalačno a kdykoli během dne jako osvěžující nápoj. 

Co to je demeter? Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství a výrobky nesoucí demeter certifikát jsou zároveň bio certifikované. Biodynamické zemědělství je však v některých ohledech přísnější a zemědělci musí dodržovat řadu postupů navíc oproti ekologickému zemědělství. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy například pomocí přírodních přípravků a rotace plodin. Farma je vnímána jako celek, kde každá činnost ovlivňuje další činnosti. Biodynamický zemědělec vnímá přírodu a hospodaří v souladu s prostředím a ne proti němu. Biodynamicky vypěstované výrobky nesou chráněné označení demeter a jsou certifikovány a kontrolovány stejně jako biovýrobky.

 

OBJEM: 0,75 l

ZEMĚ PŮVODU: Německo


SLOŽENÍ: 100% jablečná šťáva z přímého lisování, zkvašená, nepasterovaná


Vratná láhev, záloha 4 Kč je v ceně výrobku. Obal můžete vrátit v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?