Olej z vlašských ořechů Bio Raw 250 ml

Olej z vlašských ořechů Bio Raw 250 ml
Olej z vlašských ořechů Bio Raw 250 ml
Cena:
362,00 Kč
Bez daně: 314,78 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Náš výběrový bio vlasšký olej je šetrně zpracováván - lisuje se za studena, bez jakých koliv přísad. Následně prochází šetrnou filtrací, aby si zachoval veškeré živiny. Vlašské ořechy jsou bohatým zdrojem Omega 3 mastných kyselin, antioxidantů a minerálů. 

Je vhodný do salátů a různých pomazánek, využijete ho v celé živé kuchyni. Používáme jej samostatně, do sladkých jídel, dezertů, kaší a k ochucování salátů. Má velmi příjemné aroma a lahodnou chuť vlašských ořechů. Je velmi oblíbený u dětí i dospělých. Pokrmu dodá úžasnou chuť, jídlo je jiné, chuťově skvělé a nikdo nepozná proč. :)

Vlašské ořechy jsou u nás jedním z nejznámějších a nejvyužívanějších druhů ořechů vůbec. Mají lahodnou, silně ořechovitou chuť a rozmanitý způsob využití. Nejsou však blahosloveny jen pro svou chuť, ale i pro svůj obsah výživných látek.

Obsahují např. nenasycené mastné kyseliny, flavonoidy, terpeny, chinony, třísloviny, taniny, vitamíny a provitamíny. Působí blahodárně na naši psychiku a pomáhají cítit se energicky.

Složení: bio panenský olej lisovaný za studena z jader vlašských ořechů

Obsah: 250ml

Země původu: Srbsko

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?