Rozinky Black Beauties RAW BIO 1 kg bez jadérek

O produktu

Rozinky obsahují asi 60 % cukru, z toho je polovina fruktóza a polovina glukóza. Dále jsou bohaté na vlákninu, minerály a antioxidanty. Navíc obsahují látku zvanou reservatol, která pomáhá při omlazování organismu. Jsou velmi chutné, vhodné do ovocných a ořechových směsí, müsli, ovocných salátů nebo jen tak samotné.

Vydejte se s námi po hedvábné stezce, za tajemstvím černé krásy. Rozinky Black Beauties jsou vyráběny z prvních černých hroznů bez jediného semínka, poblíž města Samarkand ve střední Asii. Úžasně sladké a plné chuti, ale hlavně naprosto bez “pískovosti” která se občas může vyskytovat u jiných rozinek. Výborně se hodí do čokolád, ovocných salátů, směsí sušeného ovoce, nebo na mlsání jen tak samotné.

Hrozny révy vinné jsou pro člověka jedno z nejdéle známého ovoce. Rozinky všeobecně obsahují asi 60% cukru, z toho polovinu tvoří glukóza a polovinu fruktóza, jsou bohatým zdrojem vlákniny, minerálů a antioxidantů. Rozinky tedy pomáhají čištění trávicího traktu. Navíc obsahují látku zvanou reservatol, která celkově působí proti stárnutí organismu.

Země původu: Uzbekistán

Obsah: 1 kg

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?