Sušené banány BIO RAW 100g

Sušené banány BIO RAW 100g
Sušené banány BIO RAW 100g
Cena:
52,00 Kč
Bez daně: 45,22 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Po roce opět v distribuci: Měkké banánové plátky neobvyklé karamelové chuti pro sladké milující jazýčky.

Na slunci sušené banány z ekologické farmy v Ugandě jsou ručně sbírány a tříděny. Je v nich koncentrováno mnoho výživných látek jako jsou draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor, zinek, ale také vláknina. Jsou skvělým zdrojem okamžité energie a díky draslíku, který pomáhá regulovat vodu v našem těle, pomáhají při průjmu i zácpě. Banány lifefood jsou nakrájeny na malé kousky, měkkoučké a velmi sladké.

Jsou samozřejmě bez cukru, bez jakýchkoliv jiných přídatných látek a nesířené.

Balení: 100g

Banán byl domestikován pravděpodobně již před 8000 lety v jihovýchodní Asii. První písemné zmínky o něm jsou 600 let staré. Banánovník je velmi hezkou a plodnou rostlinou, z jednoho banánovníku můžeme sklidit i 100-200 plodů.

Díky vysokému množství draslíku, který banány obsahují, pomáhají regulaci vody v našem těle. Jsou tudíž velmi vhodným jídlem pro vyrovnání vyššího obsahu soli ve stravě. Zároveň je draslík důležitý pro správnou funkci a zdraví našich svalů, nervů a tkání. Dalšími minerály, zastoupenými v tomto ovoci, jsou hořčík, vápník, železo, fosfor a zinek. Banány jsou skvělými pomocníky při zácpě a průjmu a perfektním zdrojem energie - díky množství přírodního cukru, který obsahují, zvyšují téměř okamžitě naši výkonnost a soustředění.

Sušené banány jsou velmi koncentrovaným zdrojem všech zmíněných živin a zejména také vlákniny. Jsou vhodné jak samotné, tak i do různých ovocných a oříškových směsí.

Tyto banánky pocházejí z Ugandy a jsou sušené v solárních sušičkách do 45°C. Jsou měkoučké a žvýkavé a opravdu moc dobré.

Bez přidaného cukru. Nesířeno.

Země původu: Uganda

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?