České švestky sušené BIO RAW 80 g

České švestky sušené BIO RAW 80 g
Výrobce: Lifefood
Cena:
77,00 Kč
Bez daně: 66,96 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Naše švestky jsou sluncem sušené v solárních sušičkách při teplotě do 45°C. Jedná se tak o jediné švestky na trhu u kterých je zachována raw kvalita, neboť standardně se švestky po sušení spařují horkou párou a díky tomu jsou pak měkké a mazlavé.

 

Naše švestky Vám však připomenou domácí sušené švestky od babičky. Jsou o něco tužší a sušší než ty běžně dostupné, ale zato majjí zachovány všechny důležité živiny a jsou velice chutné. Někdy vypadají jako lehce pocukrované. To je pro nás pocukrovala sama příroda - ovocným cukrem, který je přímo ve švestkách.

 

Švestky mají mnoho zdraví prospěšných látek a navíc jsou skvěle dostupné. Z uzdravujích látek lze zmínit hlavně vitamín E a dále široké spektrum minerálních látek, jako je vápník, hořčík, fosfor a draslík. Jsou také bohaté na vlákninu, tříslovinu a organické kyseliny. Účinně pomáhají při revmatismu, dně, onemocnění jater, ledvin a sleziny. Jako u všech syrových plodů země i u švestek se setkáváme s tím, že uzdravují a pomáhají komplexně. Chrání srdce, cévy, snižují hladinu cholesterolu a upravují trávení a vyprazdňování. Rozhodně nejsem obyčejným ovocem, i když rostou na každé zahrádce.

 

Bez přidaného cukru, bez síření.

 

Země původu: Bulharsko

 

Obsah: 80g

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?