Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew

Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew
Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew Raw dezerty pro každý den - Kenney Mathew
Cena:
337,00 Kč
Bez daně: 293,04 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Vše o dezertech v ucelené knize. Ať si již kuchařky spíše rádi prohlížíte nebo je skutečně používáte, tato kniha je plná překvapení.

Kuchařka "Raw dezerty pro každý den" obsahuje mnoho receptů (více než 80), u kterých byste jako vitariání čekali, že mohou být připravované ze syrových potravin. Překvapí Vás ale stejně. Mile. Autor připravuje klasické i neobvyklé pudinky, koláče, čokolády i zmrzliny. Vychutnejte si třeba zmrzlinu z růžového grepu nebo brownies cheesecake s bílou čokoládou nebo jahodový koláč s "mascarpone". Z čeho je raw mascarpone udělané? Na to vše Vám kniha odpoví. Naleznete také recept na "klasická" raw linecká kolečka s marmeládou apod.

Dezerty jsou všední i nevšední, složitější i jednodušší. Naleznete ale i několik skutečně jednoduchých krásných receptů. Všichni si přijdou na své. Kniha Vás výborně inspiruje k vlastnímu tvoření a k úpravě receptů dle sebe. O což v živé stravě jde především!

Ať už jste nadšenými vitariány nebo vegany nebo se zajímáte o čerstvé a zdravé dezerty plné chuti, tato kniha Vám má co nabídnout. Čtyřicet úchvatných fotografií a více než osmdesát receptů z této raw kuchařky představují něco, co jsem si ráda nechala ujít.

Rok vydání: 2015

Autor: Kenney Mathew, Everyday raw desserts

Počet stran: 142

Formát: 190 × 247 × 12 mm, brožovaná

Nakladatelství: Synergie

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?