Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Cat low protein 700 g (pro kočky)

Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Cat low protein 700 g (pro kočky)
Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Cat low protein 700 g (pro kočky)
Cena:
426,00 Kč
Bez daně: 370,43 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Pro běžně aktivní - cdVet Fit-Crock Cat low protein s nižším obsahem bílkovin je čistě přírodní za studena lisované (neextrudované) krmivo pro kočky s ovocem a zeleninou bez chemie a bez konzervantů. Receptura z kachního masa sestavená podle přírodního vzoru široce zaopatřuje a zároveň přirozeným způsobem vyživuje běžně aktivní kočky. 

Kočkám nechutná – Krmivo cdVet Fit-Crock Cat low protein nechutná kočkám zvyklým na extrudované granule, kapsičky nebo konzervy, které obsahuji sůl, aromata a syntetická ochucovadla. Čistě přírodní za studena lisované krmivo cdVetFit-Crock Cat low protein umělá ochucovadla (éčka) neobsahuje. 

Hlavně k BARFu – Krmivo cdVet Fit-Crock Cat low protein je koncipováno především pro částečné BARFování se syrovým masem. Právě kočky, které BARFují nejsou chuťově závislé na syntetických ochucovadlech a proto přírodní krmivo cdVet Fit-Crock Cat low protein bez chemie zpravidla akceptují. 

Zpočátku ochutit – Dobře přijímán bývá cdVet Fit-Crock Cat low protein smíchaný se syrovým masem. Při krmení samotným krmivem (například ráno) doporučujeme zpočátku používat přirozená ochucovadla jako například rybí nebo rostlinný olej, rybí konzervu, rozpuštěné máslo, med, masový vývar (co má kočka ráda). 

Žádné obilniny - Rostlinné složky krmiva cdVet Fit-Crock Cat low protein neobsahují žádné obilniny. Zastoupeny jsou topinamburem, amarantem, zeleninou, ovocem a aronií. Tyto rostlinné složky dodávají další vitamíny, minerální látky, stopové prvky a (díky hrubému mletí) také důležitou vlákninu, která čistí střeva. Topinambur s inulinem působí pozitivně na bakteriální střevní mikroflóru, a tím zlepšuje trávení koček. 

Přírodní vitamíny - Maximum syrových složek, spolu s šetrným lisováním za studena zachovává enzymy a přírodní vitamíny, které jsou pro pevné zdraví našich koček nepostradatelné. 

Řídíme se přírodou - Proto do krmiva cdVet Fit-Crock Cat záměrně nepřidáváme ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, které organizmus zatěžují. Inspirací je pro nás příroda, podle které se řídíme. Velikost krmiva - Průměr válečků krmiva je 6 mm a délka 10 až 15 mm.

 

Složení cdVet Fit-Crock Cat low protein:


Kachní maso, topinambur, amarant, rajče, karotka, červená řepa, zvápenatělé mořské řasy

Jablko, aronie, pivovarské kvasnice, lněné semínko, krevní moučka, hovězí tuk, cuketa

Sladový květ (obilné klíčky), extrakt z hroznových jader, potočnice lékařská, řasy, kůra z jilmu 
 

Analytické složky cdVet Fit-Crock Cat low protein:

Hrubý protein 25,3%; hrubý tuk 9,4%; hrubá vláknina 9,7%; hrubý popel 8,9%; vápník 2,04%, fosfor 0,97%

 

Obsahuje také:

TOPINAMBUR

  

- Vitamíny A, B1, B6, C, H, mangan, měď, hořčík, selen, zinek a železo, stejně jako vysoký obsah inulinu dělají z hlízy topinamburu cennou přísadu, která podporuje látkovou přeměnu cukrů, a zároveň podporuje trávení.

     

AMARANT

  - Neobsahuje lepek, má vysoký obsah rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, 70% nenasycených mastných kyselin, je dobrý dodavatel vápníku a hořčíku, má vysoký obsah vit. E a B-komplexů.
     

 RAJČE

   - Přestože se rajčata z 93% skládají z vody, obsahují i velké množství dalších látek: 13 vitamínů, 17 minerálních látek, hojnost sekundárních rostlinných látek a ovocných kyselin. Zvlášť bohatá jsou na draslík, hořčík, kyselinu listovou, vitamín C a sekundární rostlinnou látku lycopin.
     

 KAROTKA

   - Karotky obsahují vysoký podíl karotenu, biotinu, železa, vápníku, vitamíny B1, B2, B6; E a C stejně jako zinek, draslík, hořčík a fosfor.
     

ŘEPA

  - Obsahuje velké množství vit. B, draslíku, kyseliny listové a železa.
     

 LNĚNÁ SEMÍNKA

  - Chrání sliznici díky slizovým látkám, obsahuje vlákninu, mastné kyseliny a bílkoviny; dále obsahuje kyselinu alfa-linolenovou, linolovou a lecitin stejně jako různé enzymy, fytoestrogeny.
     

 ARONIE

  - Bohatá na sekundární rostlinné složky; má antioxidační účinky – tzn. schopnost vázat „volné radikály“; obsahuje přírodní antokyany, které mají vědecky podložené účinky jako ochranné mechanizmy před degenerativními onemocněními srdečního oběhového systému, kloubů, ledvin a kůže. Chrání sliznici žaludku a působí protizánětlivě. Obsahuje vit. K, kyselinu listovou a jód.
     

 JABLKO

  - Důležitý dodavatel balastních látek, pektinů, vit. C, B1, B2
     

 CUKETA

  - Tato zelená rostlina z čeledi tykvovitých je plná důležitých vitálních látek, jako je beta-karoten, vitamín C a A, draslík, vápník, železo a fosfor.
     

 POTOČNICE

  - Obsahuje přírodní vitamíny A, B1, B2, C a E stejně jako železo, jód, fosfor a vápník.

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?