Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 2 kg (velké kousky) RAW

Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 2 kg (velké kousky) RAW
Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 2 kg (velké kousky) RAW
Cena:
379,00 Kč
Bez daně: 329,57 Kč

Dostupnost: Doručíme do 5ti dnů

Množství:

O produktu

Lisované za studena - cdVet Fit-Crock Classic je přírodní za studena lisované (neextrudované) krmivo pro psy s hodnotnými bylinami bez chemie a bez konzervantů. 

Receptura léčitelů - Receptura přírodních léčitelů zvířat z týmu cdVet sestavená podle přírodního vzoru široce zaopatřuje a zároveň přirozeným způsobem vyživuje organizmus psů. 

50 až 65% masa - Krmivo cdVet Fit-Crock Classic obsahuje 50 až 65% jehněčího masa z volného chovu ovcí a mořských ryb. Tento velký podíl masa odpovídá výživovým potřebám psů. 

Vláknina čistí střeva – Hrubě mleté rostlinné složky (klíčky, zelenina, mořské řasy, lněná semínka, cdVet byliny) dodávají další vitamíny, minerální látky, stopové prvky a důležitou vlákninu, která čistí střeva. 

Přírodní vitamíny – Maximum syrových složek, spolu s šetrným lisováním za studena zachovává enzymy a přírodní vitamíny, které jsou pro pevné zdraví nepostradatelné. 

Umělé zatěžují - Proto do krmiva cdVet Fit-Crock Classic záměrně nepřidáváme ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, které organizmus zatěžují. Inspirací je pro nás příroda, podle které se řídíme. 

Základ výživy - Přírodě blízké složení krmiva cdVet Fit-Crock Classic, spolu s přiměřeným obsahem tuků a bílkovin poskytuje široké zaopatření a tvoří tak optimální základ výživy běžně aktivním psům. 

Ideální s BARFem - Přikrmování syrovým masem (kombinace s BARFem) zvyšuje bioaktivitu krmení a blíží se tak přirozené výživě psů. Průměr válečků krmiva 15 mm, délka 20 až 30 mm.

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Classic:

Kukuřice, maso a vedlejší produkty živočišného původu (13,5% jehněčí & ovčí moučka, 5% krevní moučka, 2% hovězí tuk), rýže, kukuřičné klíčky, dřeň z řepy, mrkev, moučka z mořských ryb, pivovarské kvasnice, mléko a mléčné produkty, přírodní za studena lisovaný sojový olej, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn. 


Analytické složky krmiva cdVet Fit-Crock Classic:

hrubý protein: 19,90%, hrubý tuk: 7,20%, hrubá vláknina: 3,25%, hrubý popel: 5,50%, vápník: 1,2%, fosfor: 0,7% 

Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu rodinných psů (jejich nadbytek musí organismus s následky přetížení vyloučit).

 

Obsahuje také:

TOPINAMBUR

  

- Vitamíny A, B1, B6, C, H, mangan, měď, hořčík, selen, zinek a železo, stejně jako vysoký obsah inulinu dělají z hlízy topinamburu cennou přísadu, která podporuje látkovou přeměnu cukrů, a zároveň podporuje trávení.

     

AMARANT

  - Neobsahuje lepek, má vysoký obsah rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, 70% nenasycených mastných kyselin, je dobrý dodavatel vápníku a hořčíku, má vysoký obsah vit. E a B-komplexů.
     

 RAJČE

   - Přestože se rajčata z 93% skládají z vody, obsahují i velké množství dalších látek: 13 vitamínů, 17 minerálních látek, hojnost sekundárních rostlinných látek a ovocných kyselin. Zvlášť bohatá jsou na draslík, hořčík, kyselinu listovou, vitamín C a sekundární rostlinnou látku lycopin.
     

 KAROTKA

   - Karotky obsahují vysoký podíl karotenu, biotinu, železa, vápníku, vitamíny B1, B2, B6; E a C stejně jako zinek, draslík, hořčík a fosfor.
     

ŘEPA

  - Obsahuje velké množství vit. B, draslíku, kyseliny listové a železa.
     

 LNĚNÁ SEMÍNKA

  - Chrání sliznici díky slizovým látkám, obsahuje vlákninu, mastné kyseliny a bílkoviny; dále obsahuje kyselinu alfa-linolenovou, linolovou a lecitin stejně jako různé enzymy, fytoestrogeny.
     

 ARONIE

  - Bohatá na sekundární rostlinné složky; má antioxidační účinky – tzn. schopnost vázat „volné radikály“; obsahuje přírodní antokyany, které mají vědecky podložené účinky jako ochranné mechanizmy před degenerativními onemocněními srdečního oběhového systému, kloubů, ledvin a kůže. Chrání sliznici žaludku a působí protizánětlivě. Obsahuje vit. K, kyselinu listovou a jód.
     

 JABLKO

  - Důležitý dodavatel balastních látek, pektinů, vit. C, B1, B2
     

 CUKETA

  - Tato zelená rostlina z čeledi tykvovitých je plná důležitých vitálních látek, jako je beta-karoten, vitamín C a A, draslík, vápník, železo a fosfor.
     

 POTOČNICE

  - Obsahuje přírodní vitamíny A, B1, B2, C a E stejně jako železo, jód, fosfor a vápník.

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?