Vzorek & Pamlsek cdVet Fit-Crock Classic MINI 200 g RAW

Vzorek & Pamlsek cdVet Fit-Crock Classic MINI 200 g RAW
Cena:
35,00 Kč
Bez daně: 30,43 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Chutný a zdravý pamlsek, pro který Váš miláček udělá všechno.

Za studena lisované (neextrudované) krmivo cdVetFit-Crock Classic MINI s přírodními vitamíny a bylinami – také velmi chutný a zdravý pamlsek. Obsahuje 50 až 65% jehněčího masa a dostatek vlákniny k čištění střev. Vyvinuto přírodními léčiteli – blíží se přirozené syrové stravě BARF – proto lze s BARFem dobře kombinovat. Přirozený obsah tuků a bílkovin tvoří optimální základ výživy zdravých psů.

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Classic MINI:

Kukuřice, maso a vedlejší produkty živočišného původu (13,5% jehněčí & ovčí moučka, 5% krevní moučka, 2% hovězí tuk), rýže, kukuřičné klíčky, dřeň z řepy, mrkev, moučka z mořských ryb, pivovarské kvasnice, mléko a mléčné produkty, přírodní za studena lisovaný sojový olej, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn. 


Analytické složky krmiva cdVet Fit-Crock Classic MINI

hrubý protein: 19,90%, hrubý tuk: 7,20%, hrubá vláknina: 3,25%, hrubý popel: 5,50%, vápník: 1,2%, fosfor: 0,7% 

Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu rodinných psů (jejich nadbytek musí organismus s následky přetížení vyloučit).

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?