Kloubní výživa z mušle a bylin ArthroGreen 70g cdVet v RAW kvalitě

Kloubní výživa z mušle a bylin ArthroGreen 70g cdVet v RAW kvalitě
Kloubní výživa z mušle a bylin ArthroGreen 70g cdVet v RAW kvalitě Kloubní výživa z mušle a bylin ArthroGreen 70g cdVet v RAW kvalitě Kloubní výživa z mušle a bylin ArthroGreen 70g cdVet v RAW kvalitě
Cena:
697,00 Kč
Bez daně: 606,09 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Spirulina, novozélandská mušle a byliny pro kočky a psy? Ano! Z tohoto přípravku jsem nadšená, protože našemu psovi (zlatému retrieverovi Tadeášovi) dodává chlorofyl a všechny výživné látky, které mušle a spirulina obsahuje. Podporuje hybnost kloubů, výživu chrupavek a celkovou regeneraci. To vše se odrazí na větší vitalitě, výkonnosti a radosti ze života. Navíc psům i kočkám chutná. Pro mě je důležité také to, že přípravek je částečně v raw kvalitě - šetrně sušený mrazem.

cdVet Kloubní výživa z mušle a bylin (ArthroGreen) je čistě přírodní sypký kloubní doplněk výživy z novozélandské zelené mušle (30%), z cdVet bylin a spiruliny, který podporuje tvorbu a regeneraci tkání pohybového aparátu. Mrazem šetrně sušená novozélandská zelená mušle přispívá jedinečnou kombinací obsažených látek k regeneraci kloubní chrupavky a významně se podílí na tvorbě kloubního mazu (množství, kvalita), což je důležité zejména při artrose (opotřebení kloubních chrupavek, nedostatek kloubního maziva).

Pečlivě vybrané léčivé byliny v kloubním doplňku výživy ArthroGreen zajišťují lepší stabilitu a zvýšenou pevnost kolagenních vláken a posilují svaly (pevné svaly odlehčují klouby). Kromě podpory kloubních tkání pomáhají cdVetbyliny: ďáblův pařát, kopřiva dvoudomá a jinan dvoulaločný snižovat bolest. Celkově přispívá ArthroGreen zlepšením hybnosti kloubního aparátu k vyšší výkonnosti, k větší vitalitě a tím ke kvalitnějšímu životu. Ověřenou účinnost má ArthroGreen nejen při řešení kloubních potíží, ale významnou úlohu zastává také při prevenci u dospělých a zejména u zvířecích seniorů.

Balení: 70g v plastové dóze s víkem a s odměrkou

 

 

Složení cdVet ArthroGreen:

Novozélandská zelená mušle 30%, jinan dvoulaločný 16,4%, extrakt z jader hroznového vína 16%, ďáblův pařát (kořen rostliny Harpago) 8,4%, hnědé chaluhy 11%, kopřiva dvoudomá 5,6%, přeslička rolní 4,8%, rakytník řešetlákový 4,8%, spirulina (zelená sladkovodní řasa) 3%.

 

 

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk výživy cdVet ArthroGreen neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování. 


Zda–li jsou v kloubním veterinárním přípravku nebo v kloubním doplňku výživy obsaženy následně přidané umělé látky (jsou vyrobeny chemicky), které zatěžují čistící orgány (játra, ledviny), poznáme podle měrných jednotek (g, mg, IE, G, µg, mcg, m.j. apod.), ve kterých je jejich přidané množství udáváno.

 

Jakostní znaky cdVet ArthroGreen:

Hrubý protein 31,6%; hrubý tuk 6,2%; hrubá vláknina 12,1%; hrubý popel 10,8%; fosfor 0,49%; vápník 1,46%; sodík 0,41%

 

 

Množství mušle a cena produktu

Pro optimální účinek musí kvalitní a skutečně funkční doplněk kloubní výživy, který má pomáhat při Artrose (opotřebení kloubních chrupavek, nedostatek kloubního maziva) obsahovat optimálně 30% této kvalitní a tím velmi drahé novozélandské zelené mušle.

Proto majitel firmy cdVet a tvůrce receptury pan Dingmann do kloubního doplňku výživy cdVet ArthroGreen dává skutečně potřebných 30% této mušle. Finální cena výrobku cdVet ArthroGreen je sice v porovnání s ostatními kloubními produkty (tabletami) vícenásobně výšší, za to ale neobsahuje laciná plniva, syntetické látky ani analgetika, která jen tlumí bolest.


Krmné doporučení cdVet ArthroGreen:


Kočka: ……….……….………… ½ odměrky denně 

Malý pes do 10 kg: …………... ½ až 1 odměrka denně 

Střední pes 10 až 35 kg: ….… 1 až 2 odměrky denně 

Velký pes nad 35 kg: ………... 2 až 4 odměrky denně 

Dávkovací a naběrací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 gram).


Způsob podávání cdVet ArthroGreen

Zelený (mořskou rybou příjemně vonící) prášek cdVet ArthroGreen je zamícháním do namočeného (nebo vlhkého) krmiva zvířaty bez problémů přijímán. Alternativně ArthroGreen zamícháme do jejich oblíbené pochoutky.

 

Délka užívání cdVet ArthroGreen

Doba podávání cdVet ArthroGreen při prevenci a mírných potížích je 30 až 60 dnů. Při větších nebo déle trvajících kloubních potížích podáváme první týden normální (doporučené) dávkování a v následujících dvou až šesti týdnech podáváme dávku dvojitou. 

 

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?