RAW Protein & greens™ (Protein se zelenými potravinami) 611g

RAW Protein & greens™ (Protein se zelenými potravinami) 611g
RAW Protein & greens™ (Protein se zelenými potravinami) 611g RAW Protein & greens™ (Protein se zelenými potravinami) 611g RAW Protein & greens™ (Protein se zelenými potravinami) 611g RAW Protein & greens™ (Protein se zelenými potravinami) 611g
Cena:
999,00 Kč
Bez daně: 868,70 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

RAW Protein & greens™ - vysoce výživná organická rostlinná formule z rostlinných bílkovin, organických greenů, enzymů a probiotik od firmy Garden of Life.

Co jsou greeny - zelení,  rostliny certifikované CLEAN USDA Organic a Non-GMO Project ověřené, bez pesticidů a hnojiv - Organický špenát, organická kapusta, organická brokolice, organická šťáva z vojtěšky, aj.

Použití:

  • mimořádně výživný doplněk stravy
  • podporuje zdraví trávícího traktu
  • snadno stravitelný - přidává se do jídla i nápojů
  • posiluje imunitní systém
  • podporuje růst svalové hmoty a její kvalitu

Nejen vegetariáni, vitariáni či vegani vyhledávají tuto směs, jako základ pro svůj denní lahodný nápoj, smoothie, či koktejl bez lepku, laktózy, mléka a mléčných výrobků, bez plniv, syntetických živin, umělých sladidel, ani konzervační látek. Pro lahodnost pouze lehce dochuceno stévií. Vhodné pro všechny, kteří jsou na stravě s nízkým obsahem sacharidů.

Složení:

organické rostlinné proteiny a směs zelení:

  • přírodní protein z organické naklíčené hnědé rýže,hrachu, cizrny, čočky, fazole, chia semínka a šťávy z vojtěšky
  • organický špenát, organická brokolice, organická mrkev, organická řepa, organická kapusta

ostatní složky: organické raw kakao, raw přírodní čokoládová a vanilková příchutˇ, výtažek z listů organické stévie, mořská sůl, organická skořice

směs 1.5 billionů živých probiotik a 13 enzymů:

  • lipáza, proteáza, Aspergillopepsin, beta- glukanáza, celuláza, bromelain, fytáza, laktáza, papain, peptidáza, pektináza, xylanáza, hemiceluláza, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus (1,5 Billion CFU)

Doporučení: Dospělí smíchejte 1 odměrku (je zahrnuta v balení) tj. 31 g RAW Protein & greens do 0,25l vody jednou, či vícekrát denně. Může být také smícháno s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem. Přibližně 20 dávek v balení.

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Hmotnost:611 g.

          

 

 

 

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?