Raw Protein čokoládový - komplex proteinů 664g BIO

Raw Protein čokoládový - komplex proteinů 664g BIO
Raw Protein čokoládový - komplex proteinů 664g BIO Raw Protein čokoládový - komplex proteinů 664g BIO Raw Protein čokoládový - komplex proteinů 664g BIO Raw Protein čokoládový - komplex proteinů 664g BIO
Cena:
999,00 Kč
Bez daně: 868,70 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Zcela jedinečná a různorodá směs proteinů od firmy Garden of Life obsahuje naklíčené bílkoviny jako je hnědá rýže, amarant, merlík, proso, pohanka, cizrna, čočka a fazole azuki. Dále obsahuje naklíčené proteiny ve formě klíčků lněného, sezamového, chia a dýňového semínka. Raw Protein obsahuje pro dokonalé trávení probiotickou směs a míchané tokoferoly, což je směs vitamínů E.

To vše činí z Raw Proteinu jednu z nejlepších směsí proteinů na světě. Je to kompletní protein, který skutečně může pomáhat (samozřejmě spolu s pohybovou aktivitou a silovým cvičením) budovat svalovou hmotu, dále hubnutí nebo naopak udržení váhy. 

Protein navíc skvěle chutná, skoro jako kakao, které si pamatujeme z dětství (u nás se říkalo "kakavíčko" :) ). Je skvělý do vody, ale i do rostlinného ořechového mléka.

Raw Protein od firmy Garden of Life je světovou špičkou, protože:

 • obsahuje 13 druhů proteinů, ne jenom jeden druh, jako jsou naklíčené bílkoviny: hnědá rýže, amarant, merlík, proso, pohanka, cizrna, čočka a fazole azuki . Dále obsahuje naklíčené proteiny ve formě klíčků lněného, sezamového, chia a dýňového semínka
 • pro ještě lepší strávení a využitelnost proteinu obsahuje živou veganskou směs probiotických enzymů
 • navíc ještě obsahuje míchané tokoferoly, tedy směs vitamínu E pro ještě dokonalejší funkci proteinu
 • je 100% rostlinný - veganský
 • 100% RAW kvalita
 • 100% BIO kvalita
 • je tvořen z klíčků a celistvých potravin, ne jen z výtažků z nich, což je velmi důležité a je to velká přednost firmy Garden of Life. Celistvé potraviny působí v organismu efektivněji než jen výtažky a tělo je lépe využije
 • obsahuje 13 kompletních proteinů, Raw Protein je kompletní bílkovinná směs
 • je perfektním zdrojem proteinu - 17 g obsahuje 33% denní dávky!
 • do Česka je dopravován letecky (zachovává si raw kvalitu, není na moři 6 týdnů v přepravním kontejneru)
 • neobsahuje žádné přídavné látky, plnidla, pojidla, konzervanty, barviva, sladidla, ani nic jiného
 • raw Protein neobsahuje nic, co by jste nechtěli a naopak obsahuje vše, co chcete. V každém jídle je důležité nejen to, co obsahuje, ale i to, co neobsahuje. Zde si můžete být jistí.

 

Shrnutí: vysoce výživná, lehce stravitelná a jedna z nejkvalitnější proteinových směsí na světě. Zcela komplexní rostlinný protein z více druhů naklíčených bílkovin, navíc s probitoiky, živými enzymy a vitamíny. S vynikající chutí. Vhodný pro osoby, které pro sebe hledají to nejlepší.

Díky proteinu z 13-ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (17g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje  aminokyseliny, probiotika, vitamíny a enzymy podporující trávení. Obsah proteinu v 1 dávce je 33%.

 

Proč RAW Protein používat?

Použitím RAW Proteinu zvýšíte obsah bílkovin v jídle – stačí přidat do jídla nebo nápoje. Mísí se v něm okamžitě a sám o sobě má neutrální chuť. RAW Protein je vhodné téměř pro každého, včetně vegetariánů, veganů a vitariánů a osob, kteří potřebují stravu s nízkým obsahem sacharidů nebo osob s citlivostí trávicího traktu na mléko, syrovátka či jiné zdroje bílkovin.

 

Jděte nad rámec dosavadních možností s RAW proteinem:

Raw Protein nabízí vysokou kvalitu proteinu na rostlinné bázi a navíc obsahuje živá probiotika, enzymy, vitamíny i živiny jako jsou beta glukany, superoxidy dismutázy, glutationy a koenzymy Q 10, které jsou důležité pro zdraví a vitalitu těla.

 

S RAW Proteinem získáváte mnohé výhody:

 • poskytuje bílkoviny, živá probiotika a enzymy z RAW klíčků
 • je vynikajícím zdrojem bílkovin – 74% proteinu v jedné dávce
 • obsahuje vitamíny obsažené v syrové stravě, které podporují zdravé fungování lidského těla, jelikož je v RAW kvalitě
 • zvyšuje obsah bílkovin v jídle – stačí přidat do jídla nebo nápoje (a navíc skvěle chutná)
 • vhodný pro vegetariány, vegany, vitariány, pro stravu s nízkým obsahem sacharidů
 • je bez laktózy, tedy vhodný pro osoby s citlivostí na mléko a mléčné produkty
 • je snadno stravitelný - podporuje zdravé trávení díky obsahu živých probiotik, bílkovin a trávicích enzymů
 • dobře se mísí a jeho používání je tedy více než snadné – získáme skvělé koktejly, smoothie a jiné nápoje nebo i jídla. Můžete přidat i do raw dezertů.

 

Složení: RAW Protein - Čokoláda

Použití: Dospělí smíchejte 1 odměrku (je zahrnuta v balení) tj. 23 g RAW Protein čokoláda do 0,25l vody jednou nebo vícekrát denně. Může být také smícháno s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem. Přibližně 28 dávek v balení. Vhodné pro celou rodinu.

VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVCE (23g):

 % DDD**

Energetická hodnota

378kJ/90kcal

 

Sacharidy

7 g

 

Cukry

<1 g

 

Vláknina

6 g

 

     rozpustná

2 g

 

     nerozpustná

1 g

 

Bílkoviny

17 g

 

Vitamín A*

120 µg

15%

Vitamín D*

10 µg

200%

Vitamín E*

3 mg

25%

Vitamín K*

5 µg

7%

 

Složení:

RAW organic naklíčená proteinová směs (21,9g): Přírodní protein z naklíčené hnědé rýže, amaranthu, merlíku, prosa, pohanky, cizrny, čočky, fazolek azuki, lněného, slunečnicového, dýňového, sezamového a chia semínka (Salvia hispanica).

RAW probiotická a enzymová směs (78mg): Lactobacillus acidophilus, bifidobacterium , lactobacillus bulgaricus (3 miliardy CFU), proteáza 2500 HUT, kyselina proteázy 10 SAPU,  bromelain 100000 PU, papain 100000PU

Míchané tokoferoly (1mg): Alfa tokotrienoly, beta tokotrienoly, gama tokotrienoly delta tokotrienoly, beta tokoferoly, gama tokoferoly. (tokoferoly jsou vitamíny E)

Ostatní složky: RAW přírodní čokoládová a vanilková příchuť, BIO RAW kakao, sladidlo stevia:steviol-glykosid, pivovarské kvasnice (saccharomyces cerevisiae).

Označení: * RAW přirozeně vytvořené vitamíny, **DDD=% doporučené denní dávky

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená, nebo chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Hmotnost: 664 g

          

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?