Lifebar červená řepa BIO RAW 47g

Lifebar červená řepa BIO RAW 47g
Cena:
32,00 Kč
Bez daně: 27,83 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Energie v podobě tyčinky plné vitamínů a minerálů je vhodná pro každou příležitost. Ať už jste na cestách, v kanceláři či ve škole, prakticky zabalená tyčinka lifebar se Vám bude vždy hodit jako rychlé a zdravé občerstvení.

Energy tyčinky lifebar jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných bio surovin při teplotě nižší než 42 °C, čímž si uchovávají všechny přirozené výživné látky. Skutečně Really Raw kvalita. Jsou slazeny pouze sušeným ovocem a neobsahují rafinovaný cukr, umělá sladidla ani ztužené tuky či lepek. Vhodné nejen pro rychlé doplnění energie, ale i pro mlsné jazýčky.

1 tyčinka Lifebar Plus červená řepa BIO RAW pokrývá denní doporučenou dávku příjmu anitoxidantů (což je 3000-5000μmol), ta naše obsahuje 4117μmol

Červená řepa se řadí mezi superpotraviny pro svoji vysokou výživovou hodnotu. V kombinaci s citronem je chuť dokonale lahodná.

Složení: ovoce* (69 %; datle*, rozinky Sultana*), slunečnicové semínko*, prášek z červené řepy* (7,4 %), extra panenský olivový olej*, éterický citronový olej*

* produkt ekologického zemědělství

Může obsahovat stopy skořápkových plodů a sezamu, též kousky pecek

Země původu: Česká republika

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?