Nepečené VITA placky zeleninové nesolené BIO RAW 90 g

Nepečené VITA placky zeleninové nesolené BIO RAW 90 g
Nepečené VITA placky zeleninové nesolené BIO RAW 90 g
Výrobce: Lifefood
Cena:
69,00 Kč
Bez daně: 60,00 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Vita placky, nebo také nepečený chléb, jsou vhodné jako chutná alternativa k pečivu. Neobsahují lepek, mouku, kypřící látky a zvýrazňovače chuti. Jsou vyráběné pouze z výživných celistvých surovin, jako jsou semínka, ořechy, pohanka, zelenina, bylinky a koření.

Jsou sušené při nízkých teplotách do 42 °C, takže si uchovávají všechny své živiny v původní neznehodnocené formě. Jsou výborné samy o sobě, ale také jako základ pro zeleninové sendviče se slunečnicovou pomazánkou.

Placky jsou ideální a velice chutnou alternativou pečiva. Neobsahují lepek, škroby, mouku ani žádná pojiva či kypřící látky. Obsahují pouze čisté ingredience a jsou sušeny na 40°C, aby nedocházelo ke znehodnocení živin. Tyto placky jsou navíc zcela bez obsahu soli.

Proč je dobré omezovat sůl v potravinách? Její přebytek může zvyšovat krevní tlak, snižuje hydrataci buněk a zatěžuje organismus tím, že jí musí vylučovat. Její nadbytek mohou lidé potřebovat pokud vykonávají těžkou práci, nebo při vysokých venkovních teplotách a horečce.

Věříme, že Vám tyto placky budou chutnat stejně jako ostatní naše výrobky.

Složení

len zlatý BIO, para ořechy BIO, řapíkatý celer BIO (6%), mrkev BIO (5%), rajčata BIO (4%), tymián sušený BIO

Země původu

Česká republika

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?