Raw tmavý sirup z agáve BIO RAW 1,4 g BIOPURO

Raw tmavý sirup z agáve BIO RAW 1,4 g BIOPURO
Cena:
364,00 Kč
Bez daně: 316,52 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Tmavý mexický sirup z agáve je tím nejkvalitnějším na světovém trhu.

Rostlinný nízkoglykemický sirup s vysokým obsahem fruktózy. Tento agáve sirup je nefiltrovaný a tudíž je mnohem kvalitnější a tmavší. Je získáván z těch nejlepších rostlin, rostoucích ve střední části Mexika, z rostlin Agáve.

Sirup se vyrábí tradiční šetrnou technologií za studena, během které se nepřekračuje teplota 42 °C (oproti světlému agáve sirupu) a díky tomu si zachovává všechny své nutriční hodnoty (jako jsou vitamíny, minerály a enzymy) a zároveň nedochází ke karamelizaci cukrů.

Zdravější alternativa k cukru, tepelně upravovaným sirupům a sladům.

Díky vysoké sladivosti stačí menší množství, tedy i méně kalorií. Fruktóza je sladší než řepný cukr a stejné sladkosti pokrmů dosáhneme s polovinou kalorií. Proto je vhodným sladidlem pro lidi s nadváhou a při redukčních dietách.

Nestimuluje slinivku k vylučování insulinu tak jako ostatní cukry - má nízký glykemický index a po konzumaci nezvyšuje hladinu krevního cukru tak rychle jako med či bílý cukr.

Je proto vhodným sladidlem pro diabetiky (u cukrovky druhého typu), hypoglykemiky a lidi, kteří mají problémy s trávením sacharózy.

 

Složení:  100% raw tmavý sirup z agáve BIO

 

Výrobce: BioPuro

 

Obsah:  1,4 kg

 

Země původu:  Mexiko 

 

Balení: sirup je zabalen v plastové lahvi

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?