Raw trávicí enzymy pro ženy 50+ a moudřejší (90 kapslí)

Raw trávicí enzymy pro ženy 50+ a moudřejší (90 kapslí)
Raw trávicí enzymy pro ženy 50+ a moudřejší (90 kapslí) Raw trávicí enzymy pro ženy 50+ a moudřejší (90 kapslí) Raw trávicí enzymy pro ženy 50+ a moudřejší (90 kapslí)
Cena:
1 285,00 Kč
Bez daně: 1 117,39 Kč

Dostupnost: Na objednávku, dostupné do 2-3 týdnů

Množství:

O produktu

Perfektně zdraví a ideálně štíhlí lidé vědí, že normální je mít ploché, rovné bříško. Každé vyklenutí břiška může naznačovat volání po změně stravovacích, pohybových nebo jiných zvyklostí.

Raw trávicí enzymy pro ženy jsou vyvinuty speciálně pro ženy od 50-ti let věku a moudřejší, 50+. Obsahují nejširší škálu aktivních enzymů. Tyto trávicí enzymy jsou specificky sestaveny tak, že perfektně vyhovují potřebám žen. Obsahují 22 nejúčinějších trávících enzymů, probioticky vytvořených vitamínů, minerálů a antioxidačních enzymů včetně glutathionu, katalázy a SOD. Společně s účinnými probiotiky, která fungují jako “továrny na enzymy” produkují další enzymy sloužící “přesčas”, aby podpořily zdraví vašeho zažívání.

S čím Vám aktivní trávicí enzymy mohou pomoci?

 • Pomáhají tělu strávit těžko stravitelné potraviny jako např. mléčné výrobky, zrna obilí, semena, cukry a ořechy, fazole, brokolici a zelí. Pokud začínáte s živou stravou nebo bezlepkovou či jinou dietou, tyto "enzymy" Vám usnadní Vaši cestu
 • Napomáhají získat a mít perfektní zdravou váhu
 • Podporují zdraví střev a optimální funkce celého zažívacího traktu
 • Harmonizují funkce imunitního systému a celkově střevní mikroflórou
 • Podporují zdravé kosti 
 • Podporují zdravý metabolismus
 • Raw enzymy optimalizující pH pro zdravý zažívací trakt a celé tělo
 • Nejnovější vědecké výzkumy ukázaly, že vitamín D (obsažený přirozeně v enzymech) podporuje zdraví prsou
 • Redukují plynatost
 • Rychle pomohou s nafouknutým bříškem, protože zdokonalují trávení
 • Pomáhají s celkově trávením  a získáváním živin z potravy
 • Obsahují Bromelain a Papain optimalizující váhu

Upozornění: Jedná se o vysoce účinný přípravek, který funguje rychle. Může proto svádět ke stravovacím chybám, jako je jedení cukru, škrobů, mléka apod., protože získáte pocit, že je Vaše tělo dobře stráví.

Obsahují vojtěšku o oceánu, červené mořské řasy, 

Jedná se o komplexní enzymy a probiotika, které firma Garden of Life povýšila na další level: Raw enzymy obsahují složky nutné pro skvělé vstřebávání (živá probiotika, bioaktivní glykoproteiny, bioaktivní lipoproteiny, bioaktivní enzymy, glukomanann, glutatin, glykan, lipidy, základní stopové prvky,glutamin, polysacharidy a koenzym Q10). 

Produkty, které dovážíme přímo od výrobce, jsou té nejlepší kvalitě, 100% přírodní, bio (organické), šetrně zpracované do 42°C. Jsou BIO&RAW,bez pojidel, plnidel, konzervačních látek, neobsahují GMO. V USA mají miliony spokojených zákazníků.

 

A teď moje nejoblíbenější část - SLOŽENÍ, podle kterého poznáte unikátnost raw enzymů.

Složení a nutriční hodnoty v jedné dávce:

Vitamin A = 67 IU 2% doporučené denní dávky

Vitamin D = 167 IU 42% doporučené denní dávky

Vitamin K = 2 mcg 3% doporučené denní dávky

Thiamin (Vitamin B1) = 0,08 mg 6% doporučené denní dávky

Riboflavin (Vitamin B2) = 0,03 mg 2% doporučené denní dávky

Niacin = 0,33 mg 2% doporučené denní dávky

Vitamin B6 = 0,07 mg 3% doporučené denní dávky

Kyselina listová = 17 mcg 4% doporučené denní dávky

Vitamín B12 = 3 mcg 56% doporučené denní dávky

Biotin = 6 mcg 2% doporučené denní dávky

Kyselina pantothenová = 0,17 mg 2% doporučené denní dávky

Zinek = 0,33 mg 2% doporučené denní dávky

Směs RAW enzymů = 620 mg

Trávící enzymy - Proteinů: Bromelain (330,333 PU), Papain (330,333 PU), Peptidase (3,600 HUT), Protease (vysoké PH) (3,030 HUT) mléčný trávící enzym, Protease (nízký PH) (25 SAPU) mléčný trávící enzym, Protease (střední PH) (110,000 HUT) mléčný trávící enzym, Protease (neutrální PH) (3,200 PC) mléčný trávící enzym

Trávící enzymy - Sacharidů: Alpha-Galactosidase (634 GaIU), Amylase (29,849 DU), Beta-Glukanase (46 BGU), Cellulase (4,080 CU), Glucoamylase (67 AGU), Hemisellulase (1,248 HCU), Invertase (1,277 SU), Lactase (1,890 ALU) mléčný trávící enzym, Maltase (267 DP), Pectinase (65 PGU), Phytase (11 FTU), Xylanase (840 XU)

Trávící enzymy - Tuků: Lipase (4,410 FIP)

Probiotická směs = 31 mg: Bacillus coagulans, Sacchoromyces boulardii, Celková probiotická kultura 500,000,000 CFU

Superoxide Dismutase = 5 SOD Units

Minerální enzymatické aktivátory = 1 mg: Červené řasy (algas calcareas), základem iontové minerální směsi je vojtěška z oceánu

Ostatní ingredience: Rostlinná celulóza, pivní kvasnice, Lactobacillus bulgaricus

Neobsahuje: žádné výplňové složky, umělá barviva, konzervační látky.

 

Doporučené užívání: Dospělí 1 tabletu 3krát denně s jídlem. Možná denní dávka je 9 kapslí denně. Zapíjejte vodou nebo s džusem. Není určeno pro děti.

Balení: 90 kapslí

Balení: Kapsle jsou baleny v lahvičkách z tmavého skla s pohlcovačem kyslíku a chrání tak 100% živin (vytváří vakuum). Sklo je recyklovatelné, neuvolňuje nebezpečné plyny a je netoxické při rozkladu. Sklo a vakuum excelentně zachovává původní hladinu živin. 

        

Prohlášení:

Dle zákonů České republiky uvádím následná prohlášení: Stejně jako v případě jakéhokoliv doplňku stravy, poraďte se se svým lékařem předtím, než začnete přípravek užívat. Jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se také. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Neužívejte, pokud ochranná folie pod víčkem chybí nebo pokud je porušena. Nevhodné pro děti do 3 let. Může obsahovat stopy sóji.

Dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních nesmíme k doplňkům stravy připisovat jakákoli zdravotní tvrzení. Tento potravinový produkt nemá dle legislativy České republiky schválené lékařské účinky. Uvedené účinky vychází ze zkušeností lidí z České Republiky a ze zemí (USA, Kanada a další), kde tento doplněk stravy užívají. Jsme registrovaný oficiální dovozce těchto produktů z USA. Stát nedovoluje popisovat účinky na lidský organismus ani u bylinek. A pro mě to je důkazem, že to skutečně funguje a trefili jsme hřebíček na hlavičku. Pokud si tedy nebudete jisti s výběrem vhodného produktu či jeho konkrétním užitím, ráda Vám jako vždy poradím. Nejsem ovšem lékař a nepodávám lékařské rady.

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?