Růžová himálajská sůl - krystaly 5cm 500 g

Růžová himálajská sůl - krystaly 5cm 500 g
Růžová himálajská sůl - krystaly 5cm 500 g Růžová himálajská sůl - krystaly 5cm 500 g Růžová himálajská sůl - krystaly 5cm 500 g
Cena:
139,00 Kč
Bez daně: 120,87 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Nejčistší sůl na zemi - v podobě krystalické, nikoliv kamenné. Je získávána ručně, omývaná ručně a sušená na slunci.

Ryze přírodní 100% himálajská krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad.

Krystaly vznikaly po milióny let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a snadno vstřebatelné.

Vysoká bioenergetická hodnota soli je zajištěna velkým množstvím čistých krystalů.

Doporučené použití:

1) vytvořte si doma SOLANKU - čistěte s ní vaše tělo zevnitř i zvenku, doplňte tělu minerály

Pomůže vám na trávicí potíže, s ženskými problémy, vylučování škodlivých látek z těla, při očistných kůrách. Budete mile překvapeni, jak rychle se hojí vaše zánětlivá kožní onemocnění. Vaše lupénka se výrazně zlepší, stejně jako když se vracíte zhojeni od moře. Užívejte si sluneční energie, uchované v solných krystalech v každém ročním období i u vás doma. Mořská voda obsahuje 3,5% koncentrace soli, náš nasycený roztok solanky až 26%.

Trpíte na křeče žaludku, či vás trápí játra a žlučník? Odlijte si potřebné množství solanky, zahřejte ji na vyšší teplotu, namočte šátek z bavlny a přiložte na místo, které vás bolí. Navrch suchý ručník, omotat okolo břicha a 30 minut relaxujte.

2) pozvěte energii praoceánu a slunce do vaší koupele, vložte do ní solný krystal - vaše ochranná vrstva pokožky zůstane nenarušena, pleť bude nasycena minerály a nevysušena ( sůl obsahuje až 84 minerálních látek). Doporučená teplota 37° C

3) vložte krystaly do solné klece v sauně - kromě dekorativního působení, se díky krystalům uvolní i vaše dýchací cesty, podpoří prokrvení pokožky, zajistí vám blahodárný účinek na celý váš organismus

4) solné krystaly by neměly chybět v žádné sauně ani bazénu

5) použijte solný krystal jako osobní kámen, má krásnou energii slunce i moře

6) krystal nahřejte v troubě, mikrovlnce nebo na sluníčku a přiložte na bolavé místo na těle, např. na krk, záda apod. Solné teplo uvolňuje, harmonizuje a bolest odchází. Teplo se uvolňuje dlouho.

 

Příprava solanky:

Vložte jeden nebo více solných krystalů do malé uzavíratelné nádoby. Naplňte sklenici kvalitní pramenitou vodou, aby byly krystaly ponořeny. Zhruba po hodině se krystaly natolik rozpustí, že vznikne 26% nasycená krystalická solanka k použití. Zjistíte, že se solné krystaly již dále nerozpouští. Teprve až opět přidáte vodu a tím zředíte koncentraci roztoku začnou se solné krystaly opět rozpouštět až do té doby než opět nastane nasycení solanky, které je dosaženo cca při 26%. Dokud jsou solné krystaly ve sklenici máte záruku, že je krystalická solanka nasycená. Z ní můžete denně odebrat požadované množství.
Solanku můžete vždy dolévat vodou dokud se solné krystaly úplně nerozpustí. Po rozpuštění všech krystalů odeberete další solanku až po přidání dalšího solného krystalu, aby byla zaručená 26% koncentrace solanky. 
 

Rada z Lahodností:

Vypijte každé ráno na lačný žaludek -  1 čajovou lžičku solanky smíchanou se sklenicí přírodní pramenité vody. Pokud budete užívat solanku pravidelně, povzbudíte funkci žaludku a střev (peristaltiku), vylepšíte si tím trávení a látkovou výměnu. 

Složení:  NaCl natural chlorid solný. stopové množství železa, vápníku a manganu

Dovozce: www.lahodnosti.cz

Země původu: Pákistán, Himálaje/ mimo EU

Skladujte na suchém, chladném a temném místě.

Není náhradou pestré stravy a nejedná se o lék.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Hmotnost: 500g  +- 3g

Velikost krystalů je cca 5 cm

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?