Spiralizér - kráječ na zeleninu

Spiralizér  - kráječ na zeleninu
Spiralizér  - kráječ na zeleninu Spiralizér  - kráječ na zeleninu Spiralizér  - kráječ na zeleninu Spiralizér  - kráječ na zeleninu Spiralizér  - kráječ na zeleninu
Cena:
899,00 Kč
Bez daně: 742,98 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

Spiralizér je prostě skvělá věcička nejen do "živé kuchyně". Všimli jste si, že zelenina a ovoce chutná vždy jinak, podle toho, jak je nakrájená? Tak třeba cibule nakrájená na kolečka je chuťově sladší, než cibule nakrájená na kostičky - ta je spíše štiplavá.

I cuketa, okurka, brambory, mrkev, banány, celer, ředkev a další dobroty chutnají jinak. Už jste je zkusili nakrájené na špagety a dlouhé nudle? Hmm, chuťový zážitek.

Tento kvalitní spiralizér je skvělým kráječem zeleniny se třemi vyměnitelnými tvarovými nástavci. 

Jedná se o velmi oblíbený a prověřený spirálový kráječ na ovoce a zeleninu s velice jednoduchým ovládáním a vysokým výkonem. S tímto kráječem nakrájíte ovoce nebo zeleninu snadno a rychle. Dobře se myje. 

Je vyroben z vysoce kvalitního plastu a vybaven třemi vyměnitelnými nerezovými čepelemi, pro vytváření plátkových spirál, ovocných nebo zeleninových špaget nebo pro krouhání zelí a podobně. Mercedes mezi spiralizéry.

Kráječ je vybaven úložným prostorem pro nepoužívané čepele a čtyřmi nožičkami s gumovými přísavkami pro stabilní uchycení k pracovní desce.

Materiál: vysoce kvalitní plast ABS, čepele z nerezové oceli.

Země původu: Německo, vyrobeno v Číně

Podívejte se na Lahodné video: Srovnání tohoto spiralizéru a škrabky na tenké nudličky

 

 

Hledáte špagetové raw recepty? Podívejte se na Lahodný blog. Třeba na tento nudlový salát s raw majonézou podle Kristiny: 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?