BIO Olej z divokého středomořského oregána 30 ml

O produktu

Divoké oregáno obsahuje vysoký podíl karvakrolu, až 80% a relativně nízký obsah thymolu. Již staří Řekové věděli o léčivých účincích této divoké rostlinky, dali jí název oreiganon, což znamená „potěšení z hor“. Vlastnosti divokého oregána umožňují využití i dnes jako antibakteriální, antioxidační, antiseptický, antiparazitální přírodní prostředek, používaný při infekci dýchacích cest, střevních potížích, kožních problémech, aj. Divoké oregano dále obsahuje silné estery, jež působí antifungálně (antimykotika - houby, plísně).

100% čistý organický olej z divokého oregána je získáván parní destilací z voňavých kvetoucích bylinek, které ručně sklízejí farmáři v dalekých nehostinných horách jihozápadního Turecka. Houževnaté rostliny oregana (oreganum vulgare) rostou roztroušené na úrodné horské půdě, která je jedna z nejbohatších na minerály na světě. 

Love 100% Organic Wild Oregano Oil podporuje celé tělo. Pro své podporující složky a životně důležité minerály, přináší přirozený stav dobré nálady a zdraví. 

Čistý esenciální olej je příliš silný na to, aby mohl být plně využit, proto byl smíchán s ekologicky vyprodukovaným extra panenským olivovým olejem, pocházejícím z oblasti Grampians ve státě Victoria v Austrálii.

Poměr 1 díl divokého oregana : 4 dílům olivového oleje (200µl/ml) je evropsky uznaný standard, dle něhož se tělo oleji ideálně přizpůsobí a maximálně vytěží jeho zdraví prospěšné vlastnosti.

Návod k použití:  olej užívejte externě i jako potravinářský olej

externě - aplikujte přímo na kůži (nejdříve použijte náplasťový test) 

vnitřní použití - jako potravinářský olej pro udržení dobrého zdraví a celkového zdravotního stavu

1 – 5 kapek maximálně 3 krát denně, neuvěřitelně prospěje vašemu tělu.Více není lépe. 

Olej lze smíchat s džusem nebo medem, aby byl chutnější.

Upozornění: stejně jako u všech ostatních bylinných olejů je třeba dbát opatrnosti. Vyhněte se používání oleje v těhotenství a v dlouhodobém časovém horizontu, ne déle než 3 týdny v kuse.

Oreganový olej získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR. Olivový olej byl certifikován organizací NASAA (Národní asociací pro udržitelné zemědělství, Austrálie).

Země původu: Turecko

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?