Vanilkový prášek mletý BIO 10 g

Vanilkový prášek mletý BIO 10 g
Cena:
390,00 Kč
Bez daně: 339,13 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Pravá vanilková smyslnost. Vanilka si právem udrží naši pozornost, nejen na chuťových pohárcích, ale i smyslným vzhledem. Co by to byl za vanilkový krém, vanilkovou zmrzlinu nebo dezert bez vanilky? 
 
Pravá vanilka, ta, kde jsou vidět „černé tečky“, propůjčuje lahůdkám něco smyslného. Smetanově sladké aroma s tóny lékořice se v západní kuchyni používá téměř výhradně na mléčné pokrmy. Ti, kteří mléko příliš nemusí, mohou vanilkovým práškem ochutit nakrájené ovoce, smoothies, dezerty, ořechová mléka, zákusky a další. 
Použití vanilky na slaná nebo ostrá jídla je v našich zeměpisných šířkách téměř nepředstavitelné. Ale přesto bychom doporučovali to vyzkoušet: silné aroma se např. výborně hodí do mexických fazolových pokrmů. 
 
Koření firmy Sonnentor nenese označení "raw", tedy označení syrové kvality. Nicméně mluvčí Sonnentoru prohlásila, že jejich koření je sušeno šetrně do 42°C. Jelikož nyní objevuji nové chutě živé kuchyně, experimentuji s kořením. Vím tedy, že např. zelené koření se musí sušit při nižších teplotách, aby zůstalo zelené (např. když suším doma v sušičce), stejně tak kmín apod. Považuji toto koření za vysoce kvalitní a raw. 
 

Složení: vanilkový prášek bio

 

Hledáte isnpiraci na recept s vanilkou? Na Lahodném blogu se můžete podívat do záložky "Recepty živé kuchyně", kde naleznete např. recept na Vanilkový krém s limetkou. Dobrou chuť. 

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?