Diamantová sůl - krystaly hality 5cm 500 g

Diamantová sůl - krystaly hality 5cm 500 g
Diamantová sůl - krystaly hality 5cm 500 g Diamantová sůl - krystaly hality 5cm 500 g Diamantová sůl - krystaly hality 5cm 500 g Diamantová sůl - krystaly hality 5cm 500 g
Cena:
188,00 Kč
Bez daně: 163,48 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Hality solné krystaly neboli Diamantová sůl -  krystaly velikosti 3-5 cm, jsou vytěženy z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi z jihozápadních fosilii Himalájí. Tato sůl je 250 milionů let stará a je jedinečně čistá.

Krystaly vznikaly po milióny let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a snadno vstřebatelné.

Himálajská diamantová krystalická sůl ja ručně těžena, omývána a sušena na slunci. 

Nejčistší sůl na zemi - v podobě krystalické, nikoliv kamenné. 

Ryze přírodní 100% himálajská krystalická sůl bez chemických a konzervačních přísad.

Vysoká bioenergetická hodnota soli je zajištěna velkým množstvím čistých krystalů.Hality mají nižší obsah minerálů, svojí krystalickou mřížkou dobře prochází buňkou těla, kde jí opravuje a vede k přirozené rovnováze.

Doporučené použití:

1) vytvořte si doma SOLANKU - čistěte s ní vaše tělo zevnitř i zvenku

Pomůže vám na trávicí potíže, podporuje krevní oběh, vylučování škodlivých látek z těla, při očistných kůrách. Budete mile překvapeni, jak rychle se hojí vaše zánětlivá kožní onemocnění. Vaše lupénka se výrazně zlepší, stejně jako když se vracíte zhojeni od moře. Užívejte si sluneční energie, uchované v solných krystalech v každém ročním období i u vás doma. Mořská voda obsahuje 3,5% koncentrace soli, náš nasycený roztok solanky až 26%.

Trpíte na křeče žaludku, či vás trápí játra a žlučník? Odlijte si potřebné množství solanky, zahřejte ji na vyšší teplotu, namočte šátek z bavlny a přiložte na místo, které vás bolí. Navrch suchý ručník, omotat okolo břicha a 30 minut relaxujte.

2) pozvěte energii praoceánu a slunce do vaší koupele, vložte do ní solný halit - vaše ochranná vrstva pokožky zůstane nenarušena, nevysušena. Doporučená teplota 37° C

3) vložte krystaly do solné klece v sauně - kromě dekorativního působení, se díky krystalům uvolní i vaše dýchací cesty, podpoří prokrvení pokožky, zajistí vám blahodárný účinek na celý váš organismus

4) solné krystaly by neměly chybět v žádné sauně ani bazénu

5) použijte solný krystal jako osobní kámen, má krásnou energii slunce i praoceánu

6) krystal nahřejte v troubě, mikrovlnce nebo na sluníčku a přiložte na bolavé místo na těle, např. na krk, záda apod. Solné teplo uvolňuje, harmonizuje a bolest odchází. Teplo se uvolňuje dlouho.

 

Příprava solanky:

Vložte jeden nebo více solných krystalů do malé uzavíratelné nádoby. Naplňte sklenici kvalitní pramenitou vodou, aby byly krystaly ponořeny. Zhruba po hodině se krystaly natolik rozpustí, že vznikne 26% nasycená krystalická solanka k použití. Zjistíte, že se solné krystaly již dále nerozpouští. Teprve až opět přidáte vodu a tím zředíte koncentraci roztoku začnou se solné krystaly opět rozpouštět až do té doby než opět nastane nasycení solanky, které je dosaženo cca při 26%. Dokud jsou solné krystaly ve sklenici máte záruku, že je krystalická solanka nasycená. Z ní můžete denně odebrat požadované množství.
Solanku můžete vždy dolévat vodou dokud se solné krystaly úplně nerozpustí. Po rozpuštění všech krystalů odeberete další solanku až po přidání dalšího solného krystalu, aby byla zaručená 26% koncentrace solanky. 
 

Rada z Lahodností:

Vypijte každé ráno na lačný žaludek -  1 čajovou lžičku solanky smíchanou se sklenicí přírodní pramenité vody. Pokud budete užívat solanku pravidelně, povzbudíte funkci žaludku a střev (peristaltiku), vylepšíte si tím trávení a látkovou výměnu. 

Složení:  NaCl natural chlorid solný. stopové množství železa, vápníku a manganu

Dovozce: www.lahodnosti.cz

Země původu: Pákistán, Himálaje/ mimo EU

Skladujte na suchém, chladném a temném místě.

Není náhradou pestré stravy a nejedná se o lék.

Ukládejte mimo dosah dětí.

Hmotnost: 500g  +- 3g

Velikost krystalů halitů je cca 5 cm

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?