ChufaMix - na výrobu rostlinného mléka

ChufaMix - na výrobu rostlinného mléka
ChufaMix - na výrobu rostlinného mléka ChufaMix - na výrobu rostlinného mléka ChufaMix - na výrobu rostlinného mléka ChufaMix - na výrobu rostlinného mléka
Cena:
1 590,00 Kč
Bez daně: 1 314,05 Kč

Dostupnost: Objednáno

Množství:

O produktu

ChufaMix je vysoce praktický pomocník do živé kuchyně. Za pět minut připravíte dětem nebo sobě rychlá raw rostlinná mléka z ořechů, semínek, rýže nebo i obilovin a luštěnin.

Odpadá tak zdlouhavé cedění přes cedník, plátýnko nebo plínku. ChufaMix je BPA Free.

Do nádoby vložíme sítko a zalijeme vodou. Do síta vložíme ořechy či semínka a rozmixujeme. Výhodou je, že takto připravované raw mléko můžeme mixovat i tyčovým mixérem. Nebo pokud máme kvalitní vysokorychlostní mixér, doporučuji rozmixovat ořechy ve Vitamixu a posléze nalít do nádoby se sítkem. 

Sítko je speciálně vyvinuté přesně pro potřeby ořechových, semínkových, obilninových, rýžových či luštěninových mlék a jejich kombinací. Balení obsahuje i pěchovadlo pro ještě snadnější přecezení.

Pijí Vaše děti rádi kakao? Připravte jim raw kakao s ořechovým mlékem. Ve ChufaMixu připravte mléko z mandlí a posléze přidejte raw hotovou čokoládu nebo kakao se sladidlem a rozmíchejte. Kakao můžete i ohřát ve vodní lázni do 42°C.

Ořechovými a semínkovými mléky získáte mnoho vitamínů, minerálů a vynikající chuť se spoustou živin. Sbadno a rychle.

Podívejte se na video na přípravu mléka a také kakaa nejen pro děti:

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?