Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 15 kg (velké kousky-granule) RAW

Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 15 kg (velké kousky-granule) RAW
Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 15 kg (velké kousky-granule) RAW Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock Classic 15 kg (velké kousky-granule) RAW
Cena:
1 499,00 Kč
Bez daně: 1 303,48 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Lahodné krmivo pro velká plemena.

Lisované za studena - cdVet Fit-Crock Classic je přírodní za studena lisované (neextrudované) krmivo pro psy s hodnotnými bylinami bez chemie a bez konzervantů. 

Receptura léčitelů - Receptura přírodních léčitelů zvířat z týmu cdVet sestavená podle přírodního vzoru široce zaopatřuje a zároveň přirozeným způsobem vyživuje organizmus psů. 

50 až 65% masa - Krmivo cdVet Fit-Crock Classic obsahuje 50 až 65% jehněčího masa z volného chovu ovcí a mořských ryb. Tento velký podíl masa odpovídá výživovým potřebám psů. 

Vláknina čistí střeva – Hrubě mleté rostlinné složky (klíčky, zelenina, mořské řasy, lněná semínka, cdVet byliny) dodávají další vitamíny, minerální látky, stopové prvky a důležitou vlákninu, která čistí střeva. 

Přírodní vitamíny – Maximum syrových složek, spolu s šetrným lisováním za studena zachovává enzymy a přírodní vitamíny, které jsou pro pevné zdraví nepostradatelné. 

Umělé zatěžují - Proto do krmiva cdVet Fit-Crock Classic záměrně nepřidáváme ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, které organizmus zatěžují. Inspirací je pro nás příroda, podle které se řídíme. 

Základ výživy - Přírodě blízké složení krmiva cdVet Fit-Crock Classic, spolu s přiměřeným obsahem tuků a bílkovin poskytuje široké zaopatření a tvoří tak optimální základ výživy běžně aktivním psům. 

Ideální s BARFem - Přikrmování syrovým masem (kombinace s BARFem) zvyšuje bioaktivitu krmení a blíží se tak přirozené výživě psů. Průměr válečků krmiva 15 mm, délka 20 až 30 mm.

 

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Classic:

Kukuřice, maso a vedlejší produkty živočišného původu (13,5% jehněčí & ovčí moučka, 5% krevní moučka, 2% hovězí tuk), rýže, kukuřičné klíčky, dřeň z řepy, mrkev, moučka z mořských ryb, pivovarské kvasnice, mléko a mléčné produkty, přírodní za studena lisovaný sojový olej, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn. 


Analytické složky krmiva cdVet Fit-Crock Classic:

hrubý protein: 19,90%, hrubý tuk: 7,20%, hrubá vláknina: 3,25%, hrubý popel: 5,50%, vápník: 1,2%, fosfor: 0,7% 

Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu rodinných psů (jejich nadbytek musí organismus s následky přetížení vyloučit).

 

Podpora zdraví - Kopřiva, pampeliška, ostropestřec mariánský, zvápenatělé mořské řasy, sladkovodní řasy, ovocné extrakty a směs léčivých cdVet bylin významně podporují zdraví našich psů. 


Stabilizace krmiva - Byliny zlepšují látkovou výměnu, rozšiřují zaopatření organismu psa v oblasti stopových prvků a organických minerálních látek a přispívají k přirozené stabilizaci krmiva (konzervace).

 

 

Byliny a olej pro krmiva cdVet Fit-Crock
Základní byliny jako bříza, ostropestřec, pampeliška, kopřiva a rozmarýn podporují zdraví


Březový list: pročišťuje ledviny a močové cesty, čistí krev. Navíc zlepšuje kvalitu srsti a má dezinfekční účinky, podporuje metabolismus, tiší bolesti pohybového aparátu. 

Ostropestřecchrání játra před vlivem toxinů a podporuje jejich regeneraci, podporuje aktivitu enzymů. Zlepšuje funkce žlučníku a pomáhá při depresích. 

Pampeliška: podporuje krvetvorbu, tok žluči a pročišťování ledvin, pomáhá spolu s kopřivou při všech revmatických těžkostech, zánětech močových cest a ledvinových kamenech.

Kopřiva: podporuje látkovou výměnu, prokrvuje a rozšiřuje cévy, je bohatá na minerální soli, rozpustnou kyselinu křemičitou, aminokyseliny, vitamíny, karotenoidy a flavonoidy. 

Přírodní rostlinný olej: doplňuje potřeby organismu v oblasti esenciálních mastných kyselin (omega 3, omega 6). Olej je lisovaný za studena, což garantuje zachování hodnot obsažených látek a přírodních vitamínů. 

Rozmarýn: podporuje lepší trávení, vylučování žluči a moči. Pomáhá proti nadýmání a při nízkém krevním tlaku – stimuluje krevní oběh, zároveň má uklidňující účinky. 

Pivovarské kvasnice: jsou bohaté na přírodní vitamíny B, stopové prvky a esenciální aminokyseliny, mají probiotické účinky, podporují trávení, zlepšují přijímání živin, vážou toxiny, podporují ochrannou bariéru střevní sliznice a nespecifickou imunitu střeva.

 

Doporučená dávka krmiva cdVet Fit-Crock na 1 den je pouze rámcové doporučení při krmení jen samotným krmivem. Při kombinovaném krmení se syrovým masem pak o množství masa zmenšíme dávku krmiva. Krmnou dávku v praxi upravíme podle potřeb našeho psa – když tloustne tak ubereme a naopak.

Méně je zdravější – Při nastavování krmné dávky krmiva cdVet Fit-Crock začneme krmit raději na spodní hranici doporučeného dávkování – zde se řídíme ověřeným základním pravidlem, že méně krmiva je lepší než více (měné je zdravější než přejídání). 

 

 

 Denní dávka krmiva cdVet Fit-Crock

 
 ● Nejmenší pes ... (1až 5kg) ………. 50 až 100 gramů 

 ● Malý pes …...… (5 až 10kg): …….100 až 200 gramů 

 ● Střední pes ..... (10 až 20kg) …… 200 až 300 gramů 

 ● Větší pes …..... (20 až 35kg) ....... 300 až 400 gramů 

 ● Velký pes ....... (35 až 50kg) ....... 400 až 500 gramů 

 ● Největší pes ... (50 až 65kg) ....... 500 až 600 gramů

 

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?