Zdravě a syrově: změna je život a dobré jídlo radost - Zrůstková Radmila

Zdravě a syrově: změna je život a dobré jídlo radost - Zrůstková Radmila
Cena:
349,00 Kč
Bez daně: 303,48 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Výpravná a zasvěcená kniha Zdravě a syrově je o způsobu stravování, který je zároveň životní cestou. Na více než stovce receptů Radka ukazuje směr, kterým se můžete vydat a při němž zjistíte, že vnese do vašeho života nové radosti, zlepší vaše zdraví, zvýší vitalitu a životní energii. Při barevném tvoření vlastních jídel ve vás navíc probudí hravou kreativitu a fantazii.

Kniha je velmi nápaditě rozděla na 4 roční období a každé období obsahuje návrhy a inspiraci na recepty vhodné pro jaro, léto, podzim nebo zimu. Více se dozvíte ve videu níže.

Radmila Zrůstkováje výtvarnice a návrhářka. O zdravý životní styl se zajímá desítky let a po vlastní mimořádné zdravotní zkušenosti se dlouhodobě s nadšením věnuje raw food stravování. Žije v Okrouhlé u Nového Boru, kde má ateliér a organizuje kurzy syrové stravy a společenské večeře, kterých se účastí i 100 lidí. Radka je velmi krásná a inspirativní žena, kterou je radost znát a číst.

Kniha je zakončena „syrovým vyznáním“ Jaroslava Duška. K raw food má velmi blízký vztah a vzpomíná na poselství, které k němu přišlo na posvátném aboriginském místě v Austrálii: „Následuj lehkost, jdi za tím, co přichází lehce.“

Jak si prohlédnout knihu v e-shopu? Podívejte se na video:


Autor: Zrůstková Radmila
Rok vydání: 2014
Vazba: Vázaný
Počet stran: 208

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?