Zelené smoothie - revoluce ve výživě Victoria Boutenko

Zelené smoothie - revoluce ve výživě Victoria Boutenko
Cena:
239,00 Kč
Bez daně: 207,83 Kč

Dostupnost: Skladem, odesílám do 24 hod.

Množství:

O produktu

Hurá! Victoria Boutenko, autorka skvělé knihy 12 kroků k syrové stravě a dlouholetá milovnice raw stravy a zelených smoothie, vydala novou knihu Zelené smoothie - revoluce ve výživě. Jak název napovídá, kniha je téměř celá o její celoživotní lásce (když nepočítám Victoriina manžela :) ) - o zelených smoothie.

Kniha obsahuje 200 úžasných osvědčených receptů. Victoria navíc v knize nabízí svoje nejnovější poznatky a pohled na raw způsob stravování.

Victoria Boutenko v knize Zelené smoothie - revoluce ve výživě vychází z objevů o léčivé síle listové zeleniny a zelených smoothie (raw koktejlů). Tím, že již více než 20 let sama konzumuje raw stravu a pije zelená smoothie, má mnoho osobních poznatků, která jsou nesmírně cenná. Přináší např. nové informace o mastných kyselinách omega-3 a omega-6 pro zdravý metabolismus. Uvádí také výživové hodnoty listové zeleniny, které jsou mnohdy velmi překvapivé a potěšující.

A to není všechno. Kniha Zelené smoothie - revoluce ve výživě navíc ještě obsahuje porovnání ekologické a tradiční produkce zeleniny. Úžasně inspirativní a hodnotná kniha, kterou si můžete nechat hned vedle vašeho mixéru, kterým si mixujete zelené nápoje. :) Využijete ji.

Rok vydání: 2015

Počet stran: 160

Chcete dostávat originální sezónní RAW recepty přímo do Vaší e-mailové schránky?